Wpis z mikrobloga

Jak się #!$%@?łem dzisiaj to myślałem że liquid wychlam. Znowu mi #!$%@? przycisk od iJusta 3 sir #!$%@?ł. I to po kilku tygodniach użytkowania. Nie to że jakoś nim rzucalem czy coś, a wręcz byłem ekstremalnie ostrożny, bo już baterie wymieniałem. Mhm, tak, dupa blada. I teraz myślę sobie na co ten kał wymienić. Może jakiś box? Cokolwiek byleby nie ten szajs. Smak dobrze jakby był dobry, chmury jak ta lala i był #!$%@? mniej awaryjny
#epapierosy
  • 13
@Waspin: pico 25 jest sprzedawane z atomizerem ello a nie ello duro.Atomizer nie wchodzi bo sam posiadam istick pico 25 i przy probie wkrecenia blokuje się o nakrętke od akumulatora .
@Waspin: ale jeśli dokupi przedłużke na konektor to powinien móc wkręcić każdy atomizer.Jednak nie wiem czy w sklepie dostanie takie coś na alli napewno ale w sklepie jeszcze nie widzialem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LangoCzan: heatsink? Kiedyś mieli pojedyncze sztuki w edymie (ale nie na stronie tylko w sklepie) tyle że 22mm średnicy. A te z Ali potrafią źle stykać, już miałem 2 takie, które poszły do kosza
Kupiłem w końcu Wismec Sinous P80, zobaczymy jak z tym będzie.
Chmurzyć chmurzy, kopać kopie. Zobaczę jak będzie z przyciskiem jeszcze. Póki co, morda się cieszy że może coś do buzi wsadzić