Wpis z mikrobloga

Jest jakiś lepszy sensor na rynku niż stary, dobry 3366 z Logitecha G502 Proteus Core (m.in.)? Te nowe logitechy z sensorem HERO są mniej wydajne, 800 DPI na g502 równa się 850 DPI na g305/G Pro. Plus kwestia Liftoff Distance - kolejny problem z sensorem HERO, w takim CS:GO musisz machać myszką w powietrzu niczym Helmut swoim samolotem w Bitwie o Anglię, bo myszka nie wie kiedy zaprzestać "trackingu".

Czyli technologia z 2014 dalej jest najlepsza dla poważnego grania, a 3366 to dalej najlepszy sensor na rynku? Czy może jakaś inna firma wypuściła coś lepszego? Bo ten mój 6 letni g502 już trochę z wyglądu zużyty jest, ale sensor nadal działa perfekcyjnie i głowy wchodzą jak marzenie w takim #csgo G903 fajnie wygląda, ale to ten sam sensor, więc to byłby drogi sidegrade #pcmasterrace #myszka
  • 9
@RexRX: jak tak przejrzałem na szybko internety to nic się prawie nie zmieniło od 2014 roku - G502 dalej jest najlepszą myszką do grania. Trochę ciężką, nie jak ten popularny w świecie cs:go BenQ, ale mi to idealnie pasuje do CSa, lekkie myszki nie zdają egzaminu, szczególnie z AWP. Chyba kupię po prostu drugą G502 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RexRX: no podobno ta technologia Lightspeed w G903 (też z sensorem 3366 jak G502) ma opóźnienie rzędu 1ms, ale może jestem staroświecki - tylko kabel. Chociaż możesz do niej kabel podłączyć też. Tylko, że ta cena;)
@BlackDave: Mam G502 Proteus Spectrum - kozacki jest. Co prawda gram na niskim dpi i sensie, ale jeszcze nigdy mi nie szwankowała i się nie gubiła. Nie wiem jak faktycznie jest z LODem w sensorach Hero, ale ani w G502, ani w G903 nie było z nim problemu (choć prawdę mówiąc nie wiem jaki sensor dokładnie miał G903).