Wpis z mikrobloga

No i kupiłem tą grę. Uczucia mieszane. Grałem w day-z i ostatnio w myscreated ale żadko w widoku pierszoosobowym. Nie przeszkadza to zbytnio bo mam świadomość że inni gracze też tak mają i nie mogą rozszerzyć pola widzenia. Trudno wybrać tanią broń na początek. Pistolety zdecydowanie są za słabe może strzelba albo mosin. Z pistoletu celuję z bliska w głowę bota i tak nie trafiam. A w korpus trzeba kilka razy trafić czyli najlepiej cały magazynek pistoletu. Podobno podstawowe przyżądy celownicze w tej grze czyli te metalowe nie są dokładne? W innych grach jak przymierzysz w głowę a cel sie nie rusza to masz pewne trafienie.
Oglądałem od pewnego czasu filmiki na youtube ale chyba wiele sie zmienia np. miejsca spawnu. Na castomach choć nie miałem mapy spawnuje sie albo z jednej albo z drugiej strony.
#escapefromtarkov
  • 21
@Glutt celowniki mechaniczne sa dokladne. Strzal z kazdej broni i kazdego typu amunicji w niechroniona glowe to zgon. Inne czesci ciala maja punkty obrazen itd itp. Kazda mapa ma kilka roznych spawnow z roznych stron. Duzo tego wszystkiego jest, nie zniechecaj sie.
@Glutt
Na początek najlepszy będzie SKS i Vepr na 7,62. Mosin dobry ale ma te wadę że jak trafisz typa grubo ubranego i w miarę ogarniętego i nie #!$%@? za 1 no maks 2 strzałem to po tobie.
Dzięki. Tylko czy brać poprawkę na podbicie jak w prawdziwej broni? Wiem że tu jest to istotne ale czy pierwszym strzale też?
Czy scavy krwawią?
Ogólnie mam kilka pytań do kogoś ogarnietego.
No i co z tymi serwerami. W sobotę na warszawie mimo najlepszego pingu co raz mnie wywalało. Koleś do mnie strzelał i nic nie trafiał do boxa nic nie dało sie włożyć masakra. No to przeniosłem sie na frankfurt i tylko raz mnie wywaliło ale dałem rade wrócić i dokończyć.
@Glutt: Serwery ustaw albo na AUTO albo na Amsterdam. Z mosina musisz celować w klate albo w głowę. Jak trafisz w ręce to jeśli gość ma automat to jesteś trup. No ale mosin kosztuje 25k, a dowolny automat z kamizelką, magami i chociażby tanim ammo to juz 60k+
@Szarlej47: No to dziś wchodzę z mosinem. Ubezpieczenie, bandaże i co jeszcze? Apteczka ta opaska uciskowa? Na razie tylko teren zewnętrzny. Castom albo woods.
Mosina przeładowuję R i jeśli mam naboje to on sam dopełnia je w karabinie?
Najlepiej jak byś wbił sobie na jakiś discord/ts gdzie ludzie grają w tarkov.
Obczaj sobie poradniki od Anala (AlanDevastator) i zobacz może sobie czy nie streamuje LucasGaming - gada z czatem i podpowiada co i jak. A jak będzie solo to może i na rajd Cie wieźmie bo tak wiesz pisząc a grając to są różnice.
@Mleko_O: Ok. Na tą chwilę musze poznać mapy bo wczoraj na woodzie zgarnełem dobry loot ale nie potrafiłem wyjsc mimo że na telefonie miałem mapkę odpoloną.
Jestem fascynatem broni więc raczej będę rożnych próbował. Ale coś cichego i skutecznego na scavy bym chciał. No i taniego. Jakaś propozycja?
Może PM z tumikiem. Kupiłem takiego najtańszego na naboje do tt przynajmniej je wystrzelam.