Wpis z mikrobloga

#jaktoogarnac Jacek drwi z wyglądu i ubioru Magdy, a sam chodzi zaniedbany, ubrany jak z PCK, bluzka polo pod młodzieżową spraną żółtą bluzę, odpowiednią dla 15 latka. Jego fryzura i wygląd również dają wiele do życzenia. Nikogo nie obrażam, bo dla mnie wygląd to kwestia drugorzędna i poboczna, ale jeśli już ktoś kogoś chce zmieniać i zwraca komuś uwage, to może niech zacznie od siebie? Ciekawe czy w zwiazku z moim wpisem również dostanę pozew, albo zostanę nazwana stalkerką.
Drogi Jacku, nikt na Wykopie nie życzy Ci śmierci, nie mówi, że Cię dojedzie, ani nie jesteś żadną gwiazdą abyś był dla kimś motorem do życia i tematem numer jeden. Ludziom nie podoba się Twój kontent i Twoje poczynania. Nie ma to nic wspólnego z merytoryką, edukacją społeczeństwa, a Ty nie masz żadnych kompetencji żeby przeprowadzać eksperymenty na ludziach. Już jeden taki był kilkadziesiąt lat temu. Też uważał, że eksperymenty na ludziach są w wyższym celu ;). Naprawdę to chciałam się wypowiedzieć treściwie i mam do tego prawo, bo jesteś osobą publiczną i żyjesz ze swojego wizerunku. Każdy w kraju demokracji ma prawo do wyrażania swojego zdania. Jeśli pękasz psychicznie, to od tego są lekarze psychiatrzy i psychologowie, a nie prokuratorzy. Zawracasz tyłek ludziom na wysokim szczeblu, gdzie w tym miejscu w ramach Twojego rzekomego zgłoszenia, mogliby się zająć naprawdę czymś konkretnym i wymagającego interwencji. Jesteś koło 60. to naucz się rozwiązywać sprawy sam, tak jak każdy mężczyzna, podobno masz tyle kompetencji. To wszystko jest śmiechu warte. Jeżeli ktokolwiek pisał o "końcu JTO" to chodziło o zamknięcie twojego kanału, albo kontentu, który budzi niechęć opinii publicznej. Nie nadawaj wagi i znaczenia słowom, które mają zupełnie inny wydźwięk. Nikt nie zamierza zamachnąć się na Ciebie ;) jakieś źle doświadczenia z przeszłości? Bo słyszałam kiedyś o takim pojęciu jak mania prześladowcza i tak się zastanawiam. Hmmm
Jeśli ktoś upublicznia to co sam opublikowałeś i dodatkowo podaje źródło, to powołuje się na prawo cytatu. Na tym polega Internet dziadku, że udostępniane treści, są udostępniane dalej. Sam je upubliczniales, a ludzie wklejają/podają dalej linki. Takich masz dobrych prawników, a o tym nie wiesz? Śmiechu warte. Pozywasz cały Internet zamiast zmusić się do refleksji nad sobą i postępowaniem. Pamiętaj, możesz siebie oszukać, świat oszukać, bliskich oszukać, ale karmy nie oszukasz. Co dajesz to wraca. Zawsze!
  • 5
Aha, a co do Twojego stosunku wobec @snierzyn, o którym sobie ubzdurałeś, że to Śnieżynka. Paweł zamknął nie jednego pedofila. Wiem, bo już go trochę znam. Ma wspaniałą opinię zarówno wśród dziennikarzy, prokuratury, prawników jak i wśród lokalnej społeczności. Jest uważany za człowieka prawego i godnego zaufania. Jeżeli cokolwiek robi, to merytorycznie i ma do tego prawo - bo jest dorosłą osobą i w dodatku wolną. Ja wiem, że PiS i