Wpis z mikrobloga

@Mariusz_Drugi: powiem tak, może nie tyle co zjada co jest podobnie dobry, ale dopiero za jakiś rok jak go naprawią w końcu i będzie dzialał normalnie no i jak będzie konkretna zawartość
  • Odpowiedz
@ziel0ny No ja nie wodze jakos rażących błędów uniemozliwiajaxych gre. Większość kosmetycznych, -brak limitu snajperow na ps4 jest troche bez sensu, bo sa cele do zdobycia a pol mapy atakujacych lezy sobie pokitrana w krzakach. -Gorny strzelec w pojazdach to juz calkowity odlot, jedynie samobojcy wchodza na wiezyczke zeby chwile potem zostac sciagnietym. -Chyba naprawili te niewidzialne tektury, chociaz co do tego to nie jestem pewien.
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: można sie schowac będąc górnym strzelcem, dla mnie to jest spoko opcja bo dodaje to balansu czołgom
Ja tam widze miliony błędów, jeszcze nie spotkałem sie z taką popsutą grą, w grudniu jak ją zakupiłem wyglądało to jak półprodukt, mapy sie nie ładowały, po każdej grze trzeba było robić restart gry. Często nie mogłem wybrać innej klasy niż tą którą grałem poprzednio. skrzynki z ammo zapadajace sie pod ziemię(dopiero
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: no da sie, dowiedziałem sie jakiś tydzień temu jak zobaczyłem że ktoś tak zrobił xDD na pc x sie to robi, w sumie podobnie miałem w poprzednich bf z wychylaniem sie z samochodu, też sie późno dowiedziałem xD
  • Odpowiedz