Wpis z mikrobloga

@widmo82: nawet bym się skusił, ale już nie ma co kupować. W poniedziałek dojdzie drewniany zegarek cyfrowo-analogowy na drewnianej bransolecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak poza to jeszcze z 13 przesyłek jest w drodze. W robocie jak zobaczyli jaką zajebistą lupę(powiększenie 30x, 60x i podświetlenie oraz dioda UV) zamówiłem z ali, to powiedzieli, że mam im zamówić 5szt... I weź tu odmów.
@widmo82: No ja się ograniczam, mam już całą szufladę tego cholerstwa i jak patrzę to myślę na co mi to? Nie mniej jednak jak ktoś ze znajomych coś chce to zawsze jestem w pogotowiu. Zauważyłem, że muszę mieć zapas słuchawek bezprzewodowych, bo na to zawsze są chętni, niezależnie od jakości i ceny.
@roonie: ja zamawiałem przez epn za 8zł ze zwrotem 90%, teraz już nie ma tej promocji, ale jak chcesz większą i ilość to zamawiaj stąd link przesyłka rejestrowana i nie zwiększa swojej ceny przy większej ilości zamówionych lup. Nie trzeba dziękować.
(dokładniej do 9:00 w poniedziałek)


@widmo82: poprawka do 15:00

2/25/2019 6:00:00 AM

dodam, że cashback dla banggood akceptują mi już po niecałych 30 dniach, niestety nie da się dla BG rozpisać claim;/
@widmo82: tak, wejdź sobie na banggood i przejdź z topcashback
potem wejdź w Earnings->Click to merchants i zobacz o której godzinie wg. czasu tcb przeszedłes na BG :)
Zawsze dają promocję do 6stej w poniedziałek i to jest nasza 14-15 w zależności od czasu letniego-zimowego