Wpis z mikrobloga

Trzy bramki stracone w jednym meczu w niemal identyczny sposób. Strzał, odbicie od słupka/obrona bramkarza, piłka spada pod nogi rywala, który strzela na pustą bramkę. Dobrze, że dogrywka padła moim łupem.
Jak wygląda MyClub (tak to się nazywa?) w PES. Jest rozbudowany podobnie jak Ultimate?
#fut #pes
  • 7
@luke1793: taki jest ten syf u mnie przed chwilą koles dostał karnego z #!$%@? po czym widziałem że będzie strzelał w środek więc nie ruszałem bramkarzem i se sam bramkarz wbił do bramki. ta gra to #!$%@? żart ale i tak ni emam nic lepszego do roboty więc w to gówno #!$%@? gram
@chim3ra Eventy w stylu Fify? Karta specjalna z okazji budowy studni w Mozambiku, do sbc potrzebni piłkarze, którzy pomgagali w budowie, oraz gracze Maputo FC? To akurat żaden problem.

@majzter Znam ten ból. Miałem kiedyś taką samą sytuację.

@Ogunafide Widziałem, że łatwo dodaje się pliki zmieniające nazwy klubów na prawdziwe. Jest taki pliczek dodający wszystkie reprezentacje świata?
@luke1793: niestety też mam takie sytuacje, co ciekawe tylko w LW, a może w DR nie zwracam na to aż takiej uwagi. Faktem jest, że tracę mnóstwo takich bramek, piłka odbita pod nogi przeciwnika i jeb na pustą