Wpis z mikrobloga

Chelsea z banem transferowym na najbliższe 2 okna, który mimo apelacji raczej się utrzyma. Ciekawie może to wpłynąć na sytuację w Realu, bo w takim razie nie będą mogli wykupić Kovacica, więc może rozważy pozostanie w Madrycie. Do tego dochodzi cały czas przewijająca się sprawa Hazarda, którego tym bardziej będą chcieli zatrzymać. To będzie interesujące lato ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#realmadryt
  • 6
@Marseloo: chyba mogą przeciągnąć odwołaniami o okienko. Wtedy będzie niezły moment, aby odświeżyć kadrę i wpuścić trochę młodszych ambitniejszych. Hazard raczej będzie chciał odejść, ale przyjdzie Pulisic, a Callum może byłby wtedy chętniejszy zostać. Pewnie łatwiej byłoby też namówić innych w tym typie, bo jakaś pewność, że przez rok im konkurencja nie wzrośnie, więc dobra szansa na wybicie się, chociaż kluczowa będzie tu LM i trener, który ogarnie ten burdel i
@Marseloo: jeszcze w letnie im pozwolą ale następne nie, przewiduje zmiane w Chelsea, Sarri out, Hazard out, nowy trener który będzie starał sie działać razem z szatnią zamiast z nią walczyć. Gdyby zakaz zaczął się na najbliższe okno, Pulicic mógłby być zarejestrowany dopiero w 2020r.
@HansLanda88: Mnie zastanawia jak trener Realu poukłada atak w przypadku przyjścia Hazarda. Mam nadzieję, że to już ostatni rok Bale w Madrycie i chociaż dylemat z miejscem dla niego odpadnie. Jednak ciągle pozostaje wielu graczy, którzy liczą na miejsce w podstawowej jedenastce- Asensio, Vini, Benzema, Rodrygo(on też może namieszać) i na to Hazard. Jeśli chodzi o obronę to raczej nie ma co się martwić. Nawet jeśli Marcelo postanowi odejść to mamy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HansLanda88: @Marseloo:

Jak ostatnio o tym pomyślałem to też doszedłem do wniosku, że Real nie będzie musiał dokonywać jakichś spektakularnych ruchów latem.

Hazard (~100mln max) to moim zdaniem pewniak, Militao (~60mln) ponoć dogadany, Rodrygo zapłacony już dawno - 3 pozycje z głowy.

Prawdopodobnie wreszcie wróci Odegaard, oby Kovacic, może James - pomoc obstawiona, a przecież jest jeszcze niewiadoma w postaci Brahima.

A właśnie, Hakimi jeszcze na rok zostanie w BVB,