Wpis z mikrobloga

Przegrywowy pamiętnik

DZIEŃ 24 (22.02.2019)

Od dzisiaj do wychodzenia z przegrywu podchodzę nieco inaczej. Uświadomiłem sobie ostatnio brawurowo swoje #!$%@?, więc kończym się w tańcu #!$%@?ć, a zabierzmy się za sprawy poważnie, z pełną świadomością, planem i pomyślunkiem. Porządek będzie i ogarnięcie i żaden przegryw, czy inne #!$%@?, nie będzie pluł mi w twarz. Postaram się kontemplować wszystko co robię i sprawdzać co działa najlepiej. Do tej pory było nieco zbyt chaotycznie. Zacznijmy więc.

CO CHCĘ DZISIAJ ZROBIĆ

- Powtórzyć znaczenia kanji, przerobiłem ponad 400, ale chcę sobie utrwalić, żeby mieć solidną podstawę zanim wrócę do przerabiania nowych. Także notowanie postępów powinienem wznowić jutro.

- Zdecydować jak będę się uczył czytań kanji, bo jestem z nimi nieco zbyt mocno w tyle, posiedzę, poczytam, wybiorę jakąś metodę i postaram się jej trzymać.

- Napisać przynajmniej jeden wpis na Mirko niezwiązany bezpośrednio z wychodzeniem z przegrywu. Mam kilka cykli rozpoczętych, chcę sobie je dzisiaj ogarnąć, przypomnieć co tam było, pomyśleć jakie dodać i regularnie dodawać wpisy, jak najwięcej, żeby kreatywnie spędzać czas.

- Ogarnąć konstrukcję podręcznika do C++, żeby wiedzieć jak sobie rozłożyć dziennie proces przyswajania wiedzy. Sprawdzić czy mam wszystkie potrzebne programy i czy są aktualne.

- Znaleźć jakiś fajny tutorial na YT do RPG Makera MV, sporo umiem, ale chcę sobie też przypomnieć podstawy, bo sporo czasu minęło.

- Wybrać jakieś fajne popkultury, które będą mogły zająć mi czas z dala od komputera, bo stanowczo za dużo przed nim siedzę.

- Szukam niby pracy, a mam niezaktualizowane CV, więc chcę sobie je uzupełnić, sformatować i ładnie je sobie gdzieś w chmurce zapisać, żeby mieć pod ręką do wysyłki.

Jak coś zrobię ponad to to opiszę w wieczornym wpisie.

Do boju!

#przegryw #depresja #nerwica #wychodzimyzprzegrywu #nerwicowypamietnik
  • Odpowiedz