Wpis z mikrobloga

W związku z wymogami #skycash szukam czegoś alternatywnego do płacenia za parkowanie. moBilet nie działa w #lodz zostaje mi mPay i CityParkApp, to drugie wygląda fajnie, bo nie ma elektronicznej portmonetki więc nie będą za moment wołać skanu dowodu. W momencie rozpoczęcia parkowania robi blokadę na karcie w kwocie takiej jak cena parkowania do końca dnia, a po zakończeniu zwalnia blokadę i pobiera rzeczywistą kwotę.
Używa ktoś tego? Działa? Sprawdza się?
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@kabzior używam, działa. Jeżeli płacisz za wykorzystany czas jest dokładnie jak piszesz. Albo możesz opłacić czas z góry i wtedy pobiera odliczoną kwotę. Nawet mam gdzie karteczki wydrukowane żeby za szybę wsadzić jak chcesz.
  • Odpowiedz
@AdamES: fajnie, dzięki za info :) karteczkę zaraz sobie wydrukuję.
właśnie chciałem dodać kartę i myślałem, że podpina się tam masterpass który mam, ale tam chcą wszystkie dane karty, to jak to jest?
  • Odpowiedz
  • 0
@michalec: dzięki. I można nią płacić za parking? Bo kartę można podpiąć chyba w każdej aplikacji, ale rzadko gdzie da się nią płacić za parking. Jak jest to rozwiązane? Też blokada kwoty jak za cały dzień?
  • Odpowiedz
  • 1
@TinyHadronCollider: wiem że skanu nie, ale numer dowodu trzeba podać chyba... a numer dowodu, PESEL, nr konta, adres to już trochę dużo, rozumiem w banku czy u operatora komórkowego, ale w jakiejś firmie z internetu... cholera wie jakie oni mają procedury bezpieczeństwa, skoro jest alternatywa to może lepiej nie podawać
  • Odpowiedz