Wpis z mikrobloga

Gość @Konor_MakGregor: siedzi gdzieś w Niemczech i zapierdziela na budowie jako pomocnik bo się uczyć nie chciało a teraz mści się na jakimś typie bo ma bogatego ojca i się kiedyś z niego śmiał. Zamiast pracować nad sobą to traci czas na robienie fejk profili. Większej biedy umysłowej już dawno nie widziałem #operacjabanan Zostań tam gdzie jesteś, nie wracaj...
  • 30
  • Odpowiedz
@nocnyfarmer86: Gościa nie chcę bronić bo to co robi malo etyczne. Powiedz mi tylko co sądzisz o tym bananie co ma dziecko w drodze ze swoją narzeczoną, a jak tylko napisała do niego jakaś dupa na insta to lgnie do niej jakby był simglem. Jak dla mnie to zachowanie tego typa jeszcze bardziej #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nocnyfarmer86: boli? Ma boleć xD
Rycerzyki nie mogą przeboleć tego, że ktoś podejmuje działania mające na celu ośmieszenie bananów i zwykłych p0lek, co przy pierwszej dobrej okazji, żeby wskoczyć na piżmowy ebin czy przylansować się merolem czy Porsche, zapominają o wszystkich zobowiązaniach to miód na me uszy i oczęta.
I nie, walenie konia po kątach nic wam nie da xD
No i jak robi u Niemca to i tak zgarnia pewnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nocnyfarmer86: no nie, bo lepiej jak laska ma z typem dziecko, to niech żyje w nieświadomości i się obudzi z ręką w nocniku po x lat, jak typiara wyskoczy na nowego bolca czy innego mokebe, bo ma więcej kasy albo dłuższego, ewentualnie jest ciemny. Super sprawa, polecam wcale. Akurat takie zachowania to należy piętnować i nie wiem, czemu się Pan dziwisz.
  • Odpowiedz
@buczubuczu: ale znasz tylko jedna stronę medalu, oceniasz wszystko po kilku wpisać jakiegoś frustrata. Taki naród i czasy niestety a wszyscy skaczą na hurra żeby ubić chłopa bo jakiś no name napisał coś na wypoku. Już nie raz ludzie się tutaj łapali na głupie zarzutki...
  • Odpowiedz
@nocnyfarmer86: @uszyk90: Nie kumam co was tak bulwersuje w akcji, jeśli to nie bait to jest przecież majstersztyk. Mnie akurat w szkole nikt nie gnębił ale sporo znajomych miało przesrane i jestem pewien, że to wpłynęło na ich rozwój, a więc to jakimi już do końca życia będą ludźmi. Zaważyło na ich pewności siebie.
Tutaj mamy gnębionego dzieciaka, który może się odegrać na oprawcy. W dodatku chodzi o typa, który
  • Odpowiedz