Wpis z mikrobloga

1 419 - 1 = 1 418

Tytuł: Droga Królów
Autor: Brandon Sanderson
Gatunek: Fantasy
★★★★★★★

Chirurg, zmuszony do porzucenia swej sztuki i zostania żołnierzem w najbardziej brutalnej wojnie od niepamiętnych czasów. Skrytobójca, morderca, który płacze, kiedy zabija. Oszust, młoda kobieta, skrywająca za płaszczem z kłamstw swoją prawdziwą naturę. Arcyksiążę, wojownik, owładnięty żądzą krwi. Świat może się zmienić. Ta czwórka jest kluczem do przyszłości. Jeden z nich może przynieść zbawienie. Drugi doprowadzi do zagłady.

Napisałem przed chwilą długą opinię o tej książce po czym mój wpis się nie dodał (ノ͡° ͜ʖ ͡°)ノ.
Dlatego go po prostu streszczę. Książka bardzo fajna dobrze się czyta ale wątki poszczególnych postaci nie trzymały równego poziomu, więc przez niektóre przeczytywałem się na siłę żeby jak najszybciej wrócić do interesujących mnie wydarzeń. Rewelacyjna końcówka książki zostawiająca bardzo dobre wrażenie. W planach mam już kolejną część.

#bookmeter

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
tomus11115 - 1 419 - 1 = 1 418

Tytuł: Droga Królów
Autor: Brandon Sanderson
Gatune...

źródło: comment_EiIWkKKkEQQzHZiyjxFCFXm6w3ptZhmw.jpg

Pobierz
  • 11
@stjimmy: ja przeczytałem, ale kilkuletnia przerwa od ABŚ sprawiła, że części wątków już nie pamiętałem i nie byłem już tak wkręcony w historię. Chyba jak wyjdzie piąty tom, to trzeba będzie od początku przeczytać całość.

I to samo będzie z Waxem i Wayne'em :( Sanderson tak się zbiera do tego, że już w ogóle nie pamiętam, o co tam chodziło.
ja przeczytałem, ale kilkuletnia przerwa od ABŚ sprawiła, że części wątków już nie pamiętałem i nie byłem już tak wkręcony w historię.


@ostoja: no właśnie mam ten sam problem xD prawie nic nie pamiętałem ze Słów Światłości, zacząłem czytać i skończyłem na jakoś 40% z I cz. DP i jakoś nie mogę już wrócić