Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nigdy nie mogłam się przekonać do składanych /rozkładanych tablet-laptopów w myśl idei, że im więcej możliwych rzeczy do zepsucia, tym szybciej padnie, ale po kilkudniowej wędrówce po lombardach z HDTune I innymi programami do sprawdzania w kieszeni na USB znalazłam swoje cacko. Do studbazy chyba wystarczy, no i Netflixa w domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sony Pavillion x360, ten we współpracy z beats audio, #!$%@? czerwoniutki. Chyba trochę pomylili się z ceną, bo było 450, opuszczone przy targowaniu się do 300 przez wskazanie drobnych rys i nieoryginalnej ładowarki. Niech służy. :) Muszę przywyknac do trybu tabletu, ale ma naprawdę fajna responsywnosc. Jak za 300zl to chyba dobry interes w #lombard #komputery jako, że miałam budżet 500, max 600 zł, a zamknęłam się w 305zl bo kupiłam mu jeszcze ubieranko za 5zl w sklepie z pierdołami chińskimi. ( ͡ ͜ʖ ͡)Można zrobić z niego tablet, klasycznego netbooka (aluminium szczotkowane jest, fajna kultura pracy) lub postawić jak "namiot". Studia będą dla niego testem, klawiatura jest cichutka więc nie będzie #!$%@?ć ludzi. () Dokładną specyfikację można znaleźć wpisując model plus beats w Google Bo tylko jedna konfiguracja ma taką kolaboracje, IMHO warto bo cały dysk na zielono w HDTune (a właściwie dwa plus recovery) I bateria też prawie nieużywany, trzyma tak z 80% czasu nowego. Prezent za zdaną sesję. Jak będzie grzeczny, to rozbuduje mu RAM. Nie jestem fanką kupowania używanej elektroniki, ale tu po sprawdzeniu i katowaniu go obciążeniem przez dwa dni jest okej. (ʘʘ) #hp #laptopy #netbook
PS tylko jeden lombard miał problem z udostępnienie mi sprzętu do sprawdzenia, nie to nie.
xaxaxanax - Nigdy nie mogłam się przekonać do składanych /rozkładanych tablet-laptopó...

źródło: comment_JG9JdGx3KPBBXHWd8L9zls86T2ytuwtJ.jpg

Pobierz
  • 6