Wpis z mikrobloga

@Bernan: Po co ta zbroja?

@przegryw_28 Jest oficjalne z wersji płytowej. Właśnie kończę light side wersję Steam. Do niej ściągnąłem chyba z linka z jednego z poradników społeczności albo z innego źródła i działa bez problemu.

Ogólnie polecam ściągnąć program o nazwie Flawless Widescreen (na Windows 10 koniecznie program w wersji 32 bit! 64 bitowa wersja nie daje efektu w grze) i tam odpalić plugin KotOR-a. Ja jeszcze ściągam fix do
S.....n - @Bernan: Po co ta zbroja?

@przegryw_28 Jest oficjalne z wersji płytowej....

źródło: comment_5WpP6ZCtfBnSN6zh3t0ovmn7NF6ZgjXG.jpg

Pobierz
@Silvaren: Zbroja bo mam build na siłę :D Dodaje się ona w inny sposób niż zręczonść do bonusu ataku w przypadku podwójnego miecza i uderza on silniej. No i fajnie wyglądają i roleplayuje sobie.
Jakoś jeszcze nigdy nie wyszkoliłem żadnego członka załogi na jedi chyba xD Ostatnio jak grałem to dbałem tylko o influence Krei, a wcześniej to grałem jako gupi dzieciok.
@Bernan: Ale zręczność to tylko w KotOR 2 dodawała się do ataków w zwarciu jak wzięło się atut Finezja w broni (broń biała) albo Finezja w broni (miecz świetlny). Normalnie premia ze zręczności działa tylko na ataki dystansowe w obu KotOR-ach. Chyba że o czymś nie wiem. To by było dziwne, gdyby zręczność (jeśli wyższa od siły) w KotOR 2 dawała premię do trafienia mieczem świetnym, skoro wymagany jest do tego
@Silvaren: Fajny build xD Ten też robię na krytyki, ale nie jest on tak dopracowany jak Twój :D
Przed walką zdejmuje pancerz i używam szybkości, często bugowo się utrzymuje aż do wyłączenia gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie zręczność + 2 miecze to op build bo duże kp, +atak i można używać mocy, niestety na najtrudniejszym gra i tak jest dość łatwa także nie staram się maksować