Wpis z mikrobloga

Koledzy i koleżanki! Co poradzicie dla początkującego gracza online żeby podreperować bankroll na pokerstarsach? Gram sporo live, ale wczoraj wrzuciłem 10 dolków i utopiłem. Jakieś tryby gry dla beginnerów? Rozumiem, że na duże turnieje póki co mam się nie porywać. Thanks from the mountain.
#poker #pokerstars
  • 13
@Ratedpl: na twoim miejscu poczytałbym jakieś książki. Mi bardzo dużo pomogło czytanie Harringtona + praktyka w grze online. Polecam stalelity i turnieje na mikrostawkach (najlepiej tempo regularne i z dużą ilością żetonów na start np. serie turniejów "BIG"), miejsca płatne zaczynają się już dość wcześnie. Przy solidnej i konsekwentnej grze oraz odrobinie szczęścia, odrobisz te 10$ ;)
@Zorganizowany_chaos: Jeśli chodzi o turnieje to mogą być np. takie jak KO na p*? Satelity? Mogę prosić o przybliżenie gdzie tego szukać? Zarówno na party co *? Wchodzić w te turnieje gdzie jest stawka np 0,02$ i 1000 osób? Próbowałem grać na 2 stoły, ale nie jestem aż tak dobry, mój multitasking jeszcze leży, niby grałem ale skupienie siadalo. Przesiądę się na regularny. To dobry pomysl.
@Zorganizowany_chaos: Z nauki teorii myślę że muszę sporo poczytać o pozycjach, bo mniej więcej wiem jakie są ale nie umiem ich używać na swoją korzyść, gram tak samo, obojętnie czy jestem na ostatniej pozycji czy pierwszej