Wpis z mikrobloga

Zakladam firme, potrzebuje auta - szukam jakiegos fajnego, glownie jazda po miescie i na zakupy, raz na tydzien dluzsza 150km-owa podroz pewnie w obie strony, czasem na wakacje- chciałbym coś co mógłbym mieć na własność po umowie, jakby mi rata mniej niż 1300 wyszła to byłoby super ;P jakie auto mozna za tyle kupic, i co polecacie?
#leasing #auto #samochody
  • 18
najs, kojarzysz jakby to sie na rate leasingu przelozylo?


@Marcelele: Trudne pytania zadajesz. Wszystko zależy od wkładu własnego, okresu leasingowania i wartości wykupu. Ta A klasa super auto, ale za 120k będzie totalny golas zamiast "w ciuj elektroniki nowoczesnej". Ze 150k trzeba realnie szykować
@Marcelele: Sprawdź np. Opla Astrę, Renault Megane itp. Przy tym budżecie celuj w segment C - stosunek value for money jest tu bardzo korzystny i na bank dobierzesz coś za 1300 PLN na miesiąc
@Marcelele: 2008 nie podoba mi się wizualnie, więc nie interesowałem się mocniej tym modelem. Popatrz jeszcze na Toyotę Auris. To schodzący model, więc moga być teraz spore rabaty. Może nawet jeszcze hybrydę da się wyrwać - idealne auto do miasta
@BShKF: Wyglada na to ze za fajna wersje bez hybrydy jakoś 800 bym musiał wybulić miesięcznie netto, a za wersję z hybrydą 1100 - myślisz że warto dopłacic do hybrydy?
@Marcelele: Jak możesz sobie pozwolic na wersję hybrydową, to zdecydowanie polecam. I to pomimo faktu, że zysk wynikający z niższego spalania prawdopodobnie nie zrekompensuje wyższej ceny bazowej
@Marcelele kilka marek, wyślę Ci kilka opcji, jeśli chcesz zwykły leasing to istotna jest cena zakupu, jeśli bylby to najem to niekoniecznie. Fajnych aut za 75-80 netto jest dużo, c-hr 1.8 122km w hybrydzie, qashqai 1.3 140km, dobrze wyposażony auris 1.6 132km kombi, to tak z głowy bo jeszcze tucsony, kia sportage, coś nie będące suvem/crossoverem też się znajdzie ale teraz taki rynek że najlepiej to się sprzedaje.