Wpis z mikrobloga

w #lublin jest juz dostepna medyczna #m-------a ? jesli tak to w ktorych aptekach? ciezko dostac recepte? chcialabym bardziej z ciekawosci sprawdzic a ze akurat cholernie boli mnie zab to ciekawi mnie czy by pomogla :D
#narkotykizawszespoko
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JakTamCoTam: tak ale dzis mam wizyte u dentysty xd hajs to j---c bo chce tylko jednorazowo sprobowac. podobno ciezko recepte dostac ale bol zeba do lagodnych nie nalezy to moze sie uda ;p tylko zebym nie musiala pol polski jechac do apteki ;p
  • Odpowiedz
  • 0
@MangoZjem recepty dostają głównie chorzy na raka czy stwardnienie rozsiane, nie wiem czy na ból zęba ktoś przypisze. :p

Btw 1g medycznej to około 70 zł ale nie wiem czy dostępna w Lublinie, powinna być. Dzisiaj był artykuł w wyborczej że została wykupiona w wielu miejscach w PL.
  • Odpowiedz
@kafapre: interesuje mnie w pelni legalny zakup w aptece z recepta :D jutro/pojutrze juz mnie pewnie zab bolec nie bedzie ;p

@finam: no wlasnie czytalam chyba ten sam artykul i tam znowu pisali ze ma byc przepisywana jako lek przeciwbolowy a maja wejsc mocniejsze odmiany wlasnie na SM i przeciw efektom po chemioterapii czy cos takiego xd

@NECRO_STALKER: no nie wiem, moze dentysta xD dlatego pytam
  • Odpowiedz