Wpis z mikrobloga

Pewna znajoma 2 maja bierze ślub. Zaprosili około 80 osób. Razem z nimi póki co pewnych jest 39 osób, 10 par odmówiło a i 10 parach nie wiedzą jeszcze (termin potwierdzenia to 28 luty). Czy zdrowym podejściem jest wziąć tylko ślub i odwołać wesele? Ciekawi mnie wasza opinia :)

#kiciochpyta #wesele może trochę #zwiazki
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@hipotrofia nie mają znajomych wiec nie mają kogo doprosic (ja za to miałabym problem jak zredukować liczbę zaproszonych osób)

@kijanka23 szkoda tylko, że w sumie odwołane bo im nie pyklo... Ja już zamówiłam sukienkę na wymiar, zrezygnowałam z wyjazdu do Czarnogóry...

@Ruzanka ślub tak czy siak wezmą ale chyba nie chcą robić dla tak małej ilości i uznali że może grilla zrobią (kek xD)
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Jeśli ich stać na wywalenie hajsu, to niech robią. Jeśli na zasadzie zastaw się, a postaw się, to na ich miejscu wynajałbym jakąś małą salę i urządził obiad dla bliskiej rodziny i znajomych.
  • Odpowiedz
@krne mnie rozwaliło jak jeden kuzyn odmówił nam, bo "nie ma pieniędzy" - mówiłam że jeśli to jedyny problem to proszę żeby mimo wszystko się pojawił bo nie robię wesela dla zbierania kasy. "Nie, nie, przepraszam ale nie będę".
To jest siostrzeniec taty, najbliższa rodzina, jako jedyny nie pojawia się w ostatnich latach na żadnych świętach u dziadków, nikt nie wie dlaczego, jego matka też milczy (rozmowa z początku ofc była
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dorotka-wu: co to w ogóle za pomysl żeby slub i wesele w majówkę organizować jak kazdy chce sobie poczilowac i wyjechać gdzies i sporo ludzi pewnie od listopada ma jakieś first minute zabukowane. Zwłaszcza ze w tym roku majówka idealnie pod jakis tygodniowy wyjazd wypada.

Sami sa sobie winni :/
Sama nie wiem co bym zrobila, z jednej strony szkoda wesela jak bardzo chca, z drugiej co to za przyjemnosc
  • Odpowiedz
  • 0
@Shyvana na weselu maja dużo przyjezdnych i możliwe że dlatego... Ale ślub i wesele w czwartek też kiepsko bo ja muszę też brać urlop. I im dłużej tego słucham tym bardziej żałuję że zrezygnowałam z Czarnogóry...
  • Odpowiedz