Wpis z mikrobloga

@yuim: Wyborcza myśli że coś ma a trzyma nic i myśli że ludzie będą się mścić na PiSie za to że ten ma nieruchomości warte kupę kasy i dlatego będą ciągnąć tego kapiszona do wyborów xD
Idę o zakład, że ten kapiszon nie odbierze PiSowi nawet dwóch punktów procentowych a opozycji nie wzrośnie przez tego kapiszona ani pół punktu.
To było wiadome od samego początku, od kiedy wyszło że Giertych chodzi
źródło: comment_3vriPOfYKSNHN2edWNBDEljpxQa39qMK.jpg
@yuim: serio? xD
jak dzieci...
U Z A S A D N I O N E podejrzenie popełnienia, brzmi groźnie i poważnie, Kaczyński z całą pewnością nie nadąża prać bielizny( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podejrzenie popełnienia przestępstwa nie przesądza rezultatu postępowania, u z a s a d n i o n e także
@PajonkPafnucy: Nie, no nie czarujmy się, nikt w tym kraju nie będzie wszczynać śledztwa przeciwko Kaczyńskiemu, sprawa zostanie umorzona. Prokuratorzy do samobójców nie należą.
Ale jest jeszcze subsydiarny akt oskarżenia. Wątpię, by tak doświadczeni prawnicy jak Dubois i Giertych namówili swojego klienta do falstartu, więc czas pokaże.
@Mr_Hand_of_Fate:

Nie, no nie czarujmy się, nikt w tym kraju nie będzie wszczynać śledztwa przeciwko Kaczyńskiemu, sprawa zostanie umorzona.


Ja tam się nie znam, ale z tego co czytałem wczoraj w GW to zrozumialem, że w takim przypadku można złożyć zażalenie do sądu na decyzję prokuratury.
@yuim: Kurde, panie, ja tam wróżbitą nie jestem :D
To zależy od tego, ile będą prowadzić postępowanie przygotowawcze. No, załóżmy, że śledztwo "w sprawie" będzie trwało 4-6 miesięcy, cyk i umorzenie. Zażalenie do sądu - rozpoznane w 1,5-2 miesiące; sąd oczywiście w sytuacji, gdy postanowi uchylić postanowienie prokuratury o umorzeniu, wskaże, jakie czynności należy przeprowadzić. Prokuratura to zrobi, albo nie - kolejne dwa miesiące i umorzenie. Wtedy miesiąc ma pokrzywdzony na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yuim: no to Selin Amerykę odkrył. Przecież wiadomo, że KAŻDA afera, która uderza w rząd, jest po to by skompromitować partię okupującą koryto i zmienić władzę.
ciągnąć tego kapiszona do wyborów xD

Idę o zakład, że ten kapiszon

przez tego kapiszona


@PajonkPafnucy: Ale to jest komiczne, gdy konserwy się nauczą jakiegoś nowego słowa z jedynego słusznego przekazu medialnego i powtarzają to w kółko XD
Ta wasza cała nowomowa - kapiszon, ciamajdan, dobra zmiana, komoruski, demokratycznie wybrana władza, wola suwerena, wolność (XD) od handlu, nepotyzm i kolesiostwo, pewne środowiska/elity - nawet nie udaje rzetelności, to jest bezmyślne kopiowanie
samemu używając jedynego słusznego przekazu


@PajonkPafnucy: Zastanawiam się którego twoim zdaniem, bo na tę chwilę nie mam pojęcia na kogo bym głosował, na dodatek nigdy mi się nie zdarzyło oddać głosu 2x na tę samą partię/osobę XD I gdzie widzisz ten przekaz? W wyśmianiu twoich odtwórczych hasełek?
@vind: samo użycie słów "kopiowanie przekazu partyjnego", "jedyny słuszny przekaz", "ta wasza cała nowomowa" automatycznie szereguje, i to że nie masz wybranego klubu o niczym nie świadczy, stronę już wybrałeś, walka z PiSem.
To jest problem. Paranoiczne dostrzeganie wszędzie partyjnych pisiorów od szefernakera, zwracanie się do nich "wy" "ta wasza nowomowa"... by następnie jednym ciurkiem wysrać z pamięci słowa których nikt normalny by nie pamiętał po tygodniu, współczuję.