Wpis z mikrobloga

Jeszcze parę dni temu moja druzyna była warta 1,5 mln. Kupiłem wtedy Ramosa za 250tys (obecnie 185) czy Varane za 140tys (87). Łącznie stracilem na dniach okolo 300k. Co jest do c---a z tą grą? EA wprowadza event i wszystko leci na leb na szyje. Karty wrócą do cen przed evenem? C---a można dostać przez ta gre ...
#fut
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Syncu: To tak samo jak kupujesz jakieś karty na poczatku gry a w listopadzie/grudniu zawsze spadną o ileś k w dół mniej lub więcej
  • Odpowiedz
@Syncu Jak z używanym samochodem tanieje z czasem..
Popatrz na to że możesz taniej kupić tych co chcesz.
Mnie się np udało bo byłem za granicą sprzedałem sobie co wartościowe bo robiłem hybryde i chciałem w nast tyg kupować ale jak widziałem cenę to już prawie wszystko złożyłem tak jak narazie ma być :)
Mimo wszystko też nie lubię tych eventow...
  • Odpowiedz
@Syncu: Takie prawidła tej gry, ja kupowałem fabinho kiedyś za ponad 100k a teraz kupisz za 30k a ktoś nawet za 4 k kupił stąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Syncu: podskocza po evencie, raczej nie wroca do starej ceny, ale jak poczekasz to mozesz stracic 30k zamiast 300 :D

I znam ten bol, bo kupilem DDG o 15 a o 19 wyszlo sbc na petra cecha. Bylem stratny 65 kafli ale nie sprzedalem, czekam az podskoczy. I na ten moment bylbym stratny juz tylko 40 :P
  • Odpowiedz