Wpis z mikrobloga

Będąc chłopem w wieku 70 lat, cieszyłbys się gdyby twoje dzieci kupiły ci na 70 urodziny zmywarkę?

Dla mnie to #!$%@? pomysł na maxa, ale ciotki sobie tak wymyśliły i tak będzie XD

#kiciochpyta #urodziny #prezent

Cieszyłbys się?

  • Tak 54.4% (93)
  • Nie 45.6% (78)

Oddanych głosów: 171

  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piotrek1772: no tak ale za tą kwote, nie wiem ile taka zmywarka kosztuje 1500? To mogliby kupić coś bardziej sensownego specjalnie dla niego a tą zmywarkę kupić gdy babcia będzie miała urodziny

On i tak nie zmywa XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nemesh: ani on ani jego żona nie mają telefonu komórkowego. Gdy zostawiliśmy u nich małego bo szlismy na wesele, mame jeździła co 3h do nas do domu aby sprawdzić czy wszystko git XD
  • Odpowiedz
@Gr888: Nie. Zmywarka to nie jest drzewko bonzai albo brzydki obrazek na ścianie, że go schowam do szafki czy do pawlacza i zapomnę o jego istnieniu. Chłopu wcisną coś, czego nie będzie używał, a tylko będzie mu graciło kuchnię. Super biznes #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Gr888: Ostatnio kolegi żona (mają tyle lat) kupili sobie zmywarkę. Kolega był na nie ale dla świętego spokoju i jej szczęścia pozwolił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pangia: no ja uważam tak samo. Ale wydaje mi się że robią "zrzutkę" bo są #!$%@? cebulakami. Dziadek ma 7 dzieci i one wola zrzucić się po 200/300 i mieć święty spokój zamiast wydać trochę więcej i się w jakiś sposób wysilić
  • Odpowiedz
@Gr888: Zależy,jeżeli zmywarka to coś czego faktycznie potrzebuje i planował sam zakupić,to spoko pomysł.Inaczej troche lipton i pewnie lepiej budżet na prezent można by spożytkować
  • Odpowiedz
@S7-1500: no tak ale za tą kwote, nie wiem ile taka zmywarka kosztuje 1500? To mogliby kupić coś bardziej sensownego specjalnie dla niego a tą zmywarkę kupić gdy babcia będzie miała urodziny
  • Odpowiedz