Wpis z mikrobloga

@OrangeEkspert: ale Internet od Pomarańczowych to z dnia na dzień co raz gorszy. Nie polecam, łącze mam obecnie z 0.64 mb/s downloadu i co jakis czas brak dostepu do Internetu mimo ze na FunBoxie internet swieci sie na zielono a z wifi mozna sie połączyć
  • 6
@Razorke: Idiotyzm polski polega na tym, że w Ameryce firmy działają według "im dłużej jesteś naszym klientem tym lepiej będziesz miał". Za to w Polsce praktykuje się "Im dłużej jesteś naszym klientem tym bardziej mamy ciebie w dupie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Razorke: też miałem z nimi takie problemy. Wcześniej była u mnie dostępna opcja niby do 20Mbps a przez 4 lata miałem rzadko powyżej 1Mbps. Nie wiem co zrobili, ale kable zostały te same, zwykłe telefoniczne i zadzwonili któregoś dnia, że mogę zwiększyć prędkość do 80Mbps, podszedłem do tego sceptycznie ale zdecydowałem się i od tamtej pory wszystko chodzi tak jak na powyższym screenie i jestem zadowolony.
@Stragan: No to do mojego ojczulka też dzwonili z ofertą szybszego, zgodził się i od razu zgłosił, że ten obecny często wywala. Przyszedł fachowiec, mówi że wywala bo Livebox przestarzały, dał nam FunBox 2.0 i coś porobił, porobił i mówi że będzie szybszy ale tylko troszkę bo coś tam blokuje i światłowód byłoby trzeba kłaść. Ale że kable musiały by iść pod jakimiś szafami na korytarzu to jeszcze nic nie kładziono.