Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Ktoś mi wytłumaczy, po co właściwie robić sobie #tatuaze? Żeby nie było, nie zamierzam nikogo hejtować, każdy robi ze sobą co chce. Ale dla mnie, jak ktoś ma tatuaże, to mam wrażenie że chce po prostu zwrócić na siebie uwagę. Tak jakby tatuażami chciał wykrzyczeć "patrzcie na mnie''. Np ktoś sobie zrobi tatuaż na łydce i właśnie na tej nodze podciąga nogawkę do kolana. Takie "spójrzcie, podziwiajcie mnie". To jest jakaś głębsza, psychologiczna sprawa, nie wydaje mi się że ludzie to robią tylko dlatego, że im się podoba dany wzór.

Jeśli pod tym wpisem masz zamiar kogokolwiek obrażać, to daruj sobie bo i tak wykasuję taki komentarz.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mbwwr: jedni robią to dla szpanu, inni chcą przez to wyrazić siebie, dla innych jest to pewien rodzaj sztuki, a jeszcze dla innych uzależnienie (tzn. brnięcie w coraz to nowsze dziary)
  • Odpowiedz
@mbwwr: Oczywiście zaraz będzie paplanie jak to tatuaże maja głębokie znaczenie i przypominają o ukochanych, albo symbolizują costamcostam. Ja jednak w pełni się zgadzam że to próba zwrócenia na siebie uwagi.
  • Odpowiedz
@mbwwr: Podoba im się mieć sowę na udzie, to mają i tyle.
Kolorowe ubrania, albo wszystko czarne, też może krzyczeć "patrzcie na mnie!", a im się to po prostu podoba.

Niektórzy robią tatuaże, które coś dla nich znaczą.
Pewnie i są wytatuwani atencjusze.
  • Odpowiedz
@mbwwr A nie wiem w sumie. Robię, bo lubię, kto mi zabroni? :D Na ramieniu mam jeden, spod koszulki wystaje; lewą nogę też widać jak wsadzę krótkie spodnie - dwie dziary. Ale czy "patrzcie na mnie"? Raczej nie, bo kolejnych kilka mam na korpusie, a to tylko dziewczyny w sumie podziwiają. :D Olej sprawę, nie chcesz, nie rób. Chcesz, to się dziaraj - każdy ma jakiś swój powód, by robić to
  • Odpowiedz
@mbwwr: Myślę, że powodów jest mnóstwo. Zwrócenie na siebie uwagi także. Ale nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka.

Większość ludzi, których znam robią sobie tatuaże z bardzo prostego powodu - bo im się podobają. ;) Żadna filozofia. Ja sobie robię bo lubię sztukę i podoba mi się wydzierane ciało.

Aż musiałam się chwilę zastanowić czy podświadomie nie chciałam zwrócić na siebie uwagi. I uważam, że nie. Jak przychodzi
  • Odpowiedz