Wpis z mikrobloga

Najlepsza gra MOBA za czasów gdy to pojęcie nie istniało :D

Do dzisiaj nie rozumiem jakim cudem przeszła ona niezauważona przez większość graczy mimo świetnej fabuły, grafiki a ponad to polskiego dubbingu. Jak dla mnie gra wybitna, wszystko w niej było super pomimo tego że była dość krótka i momentami trudna :)

Chciałem zagrać, szukałem po szafkach tej gry i przypomniałem sobie że pożyczyłam ją znajomemu, który twierdzi że nie pamięta i nigdy nie grał w tą grę i #!$%@? wie co z nią zrobił. W takich momentach żałujesz że mordowanie ludzi jest nielegalne.

#gry #staregry #moba #strategie #nostalgia #dziecinstwo #gimbynieznajo #sacrifice
SiemkaKtoPeeL - Najlepsza gra MOBA za czasów gdy to pojęcie nie istniało :D

Do dzi...

źródło: comment_GuFzMD370CPT8So26bpCb2r0OdfQBdLf.jpg

Pobierz
  • 12
@stiepanov: W cd action to wszystko było xD
Szukam oficjalnych danych na temat sprzedaży kopii w dniu premiery, jak znajdę to wrzucę ale czytałem kiedyś że nie było ich zbyt wiele, nawet teraz widać małą ilość recenzji i wpisów przy nich na temat tej gry. Teraz jest ich dość dużo bo na tvgry i innych gimbokanałach wspominają o tej grze czasem :P
@wacek_1984: Warto, gra nie jest prosta więc trzeba trochę ogarnąć jej mechanikę a potem ta gra to sama przyjemność. Dodatkowo możesz wykonywać misje dla różnych bugów a pozostała część komentuje twoje poczynania więc grę można przejść kilka razy a fabułą będzie się nieco różnić :P
@SiemkaKtoPeeL: Kolego byłbyś zainteresowany potyczką multiplayer?? :) zarejestrowałem sie specjalnie żeby zachęcić was do grania w ten wspaniały tytuł. Jestem na arenie multi już 10 lat, community wciąż żyje, boty w Sacri są słabe, gra dużo zyskuje w starciach przeciwko drugiemu graczowi :) bądź esencja czyli 2v2. Aby pograć trzeba ściągnąć Discord i wbić na kanał Sacrifice, ewentualnie piszcie do mnie pw