Wpis z mikrobloga

@JustJoinIT: Mirki i Mirabelki przed Wami kolejne #rozdajo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z racji tak fajnego święta jakim są WALENTYNKI, chcemy dowiedzieć się od was dlaczego pokochaliście programowanie. Co spowodowało, że chcecie klepać w klawiaturę przez cały dzień i noc? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czekamy na wasze programistyczne lovestory, a najbardziej plusowane nagrodzimy bluzą od JJIT i blaszką od Programista Płakał jak Commitował!

ZASADY:
1. Najbardziej plusowany wygrywa
2. Wyniki: poniedziałek (18.02) o 12:00
3. Nagrody:
-> Miejsce 1: bluza
-> Miejsce 2: blaszka

#justjoinit #justnewsit #programista15k #komputery #humorobrazkowy #humorinformatykow #heheszki #programowanie
JustJoinIT - @JustJoinIT: Mirki i Mirabelki przed Wami kolejne #rozdajo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: comment_elRIg7dhr4RBFOerH6GxEPlRLsv2Db8K.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: bo w żadnej innej dziedzinie nie można tak wiele, przy tak niewielkim wysiłku - jedyne co się liczy, to szybkie palce i umiejętności. No i można wpływać na życie innych. To też jest fajne. Do tego programowanie zapewnia nam pewien poziom wolności.
  • Odpowiedz
  • 1
Nigdy nie kochałem programować. Nigdy nie kochałem swojej pracy.
Kocha się ludzi. Na swój sposób kocham wszystkich z którymi dane mi było pracować, nawet jeśli jedyny kontakt między nami to był tylko pull request.
  • Odpowiedz
Siema Mirki! Dzięki za wzięcie udziału w kolejnym #rozdajo. Bardzo spodobały się nam Wasze propozycje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oto wyniki:
Miejsce 1.: @mmzf – nie do końca rozumiemy, o co chodzi w Twojej historii miłosnej, ale cóż... miłość często chodzi własnymi ścieżkami... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dostajesz od nas bluzę JJIT!
Miejsce 2.: @bi-tek – Twoja szczerość została doceniona, a więc
  • Odpowiedz