Wpis z mikrobloga

Siema, kupiłem sobie ostatnio żarówkę xiaomi yeelight rgb gen2 do pokoju za 110 zł z wysyłką, wkręciłem sobie ją i spodobała mi się już od pierwszego pobrania aplikacji. Mocne światło zimne i ciepłe, wszechstronne regulacje przez telefon. No i super. Tylko teraz sie zastanawiam czy warto jest dokupić sobie drugą taką sztukę i wkręcić obok tej pierwszej. Lepszy będzie efekt i oświetlenie? Pomieszczenie to pokój 3x5
No i jeżeli miałbym kupować to skąd?
#xiaomi #yeelight #oswietlenie
  • 13
  • Odpowiedz
@przypadkowylogin: Brałem stąd https://allegro.pl/oferta/xiaomi-yeelight-led-zarowka-16mln-wifi-2-generacja-7688821403 (teraz 99, jak kupowałem było 95) Kilka złotych taniej było od aze.com.pl ale w internecie średnie opinie o sklepie to wolałem już nie ryzykować tych 10 zł.
Na ceneo są od 75 zł ale polowałem na drugą, odświezoną wersje tej zarówki (gen2) a na niektórych sklepach nie dali o tym żadnych informacji więc wyszło na 95 zł + 15 wysyłka
  • Odpowiedz
@Dogecoin: ja kupowałem ostatnio z gearbest wysyłka z polski za 70 zł sztuka, a mam 4 sztuki w pokoju 4,2x4,6 :D
Żyrandol mam na środku pokoju i każda żarówka w inną stronę i moim zdaniem warto bo mam bardzo równomierne oświetlenie.
Popatrz sobie jeszcze za google home bo sterowanie głosem to dobry bajer :)
  • Odpowiedz
@ElCidX: apka nazywa się ifttt tam możesz sobie ustawić o której ma się żarówka włączać i w jakim trybie. Ogólnie apka nie tylko do tego, polecam gorąco. Do tego mam mibanda 3 i to tak wychodzi że już alarmu nie używam. Żarówka się załącza a po minucie zaczyna wibrować nadgarstek. Całkiem nowy poziom budzenia. Polecam w hu...steczke. @Dogecoin:
  • Odpowiedz