Wpis z mikrobloga

@Anty_Chryst: Też mi się tak wydaje bo są jeszcze trybuny po drugiej stronie :) Cała hala mieści około 13k osób.
@SzitpostForReal: Tylko, że na ostatniej gali nie było czegoś takiego jak zmniejszająca się ilość wykupionych miejsc na sektorach. Wiem bo sam robiłem tabelę. Oczywiście, że rozdają też bilety dla znajomych, vipów itd (na 2 z tego co tu pisali rozdali około 600 - pewnie wliczając vip + akredytacje itp)... Na
  • Odpowiedz
wybacz, kierowałem się logiką a nie uprzedzeniami


@sal3m: raczej brakiem informacji, bo nie masz nic oprócz sympatii do wybranych jupiterów

Tylko, że na ostatniej gali nie było czegoś takiego jak zmniejszająca się ilość wykupionych miejsc na sektorach. Wiem bo sam robiłem tabelę. Oczywiście, że rozdają też bilety dla znajomych, vipów itd (na 2 z tego co tu pisali rozdali około 600 - pewnie wliczając vip + akredytacje itp)... Na czysto z
  • Odpowiedz
@SzitpostForReal: Szczerze nie mnie oceniać czy fakty ustawiają miejsca już wykupione na trybunach czy też nie. Wydaje mi się, że te najbliższe miejsca oktagonu, które nie są dostępne mogą być dla youtuberów itp. Według mnie jednak chłopaki nie pozbawiali by się zysku :) Zostawmy już ten temat w spokoju...
  • Odpowiedz
@SzitpostForReal ja jedynie żywię niechęc do tłuściocha, reszta jest mi obojętna uwazam ze nie muszą sciemniac z wykupionymi miejscami wobec takiego zainteresowania galą

nie bez powodu tylko 2 sektory sa pod ringiem dostepne
  • Odpowiedz