Wpis z mikrobloga

@Filmex: Właśnie część chwali, część mówi, że po podpisniu umowy działa tragicznie.Wydaje mi się, że do póki bts daje radę to mają wyje... na to kto ile korzysta, a jak dochodzą następni i w końcu przeciążają bts to mają wyje... na klienta, bo co mialiby zrobić?Nowego bts na pewno nie postawią...
Rozum mi podpowiada, że to duże ryzyko, bo to najlepsza oferta internetu domowego LTE w Polsce, więc pewnie dużo januszy
@Filmex: A jakie masz dokładnie pakiet?Jakie prędkości najmniejsze zauważyłeś?Przekracza czasem, albo dochodzi i pełnej prędkości?Ile tak szczerze średnio wyciągasz?Czy różnice w określonych porach są spore np. rzędu kilku mb/s?
@kubik78 do16 to dochodzi 50Mb/s potem spada do 30MB/s 20MB/s o 21 do 22 to spada do 10MB/s ale wtedy zmieniam na 3G i mam z 30MB/s stale raz mialem 87MB/s pakiet do 60MB/s Rok umowa już w kazdym miejscu gdzie bylem w polsce zawsze bylo 50 Danych mam juz z 5TB. Ogólnie polecam
@Filmex: No widzę wachnia duże co by wskazywało na duże przeciążenia w określonych porach niestety, chyba że masz coś źle ustawioną antene, albo przeprowadzasz test w nieodpowiedni sposób?

Ja mam neosradę do 10mb/s w praktyce jest to 600 kilka kb/s może prędkość nie porywa, ale jest bardzo stabilny i nie obchodzi mnie jaka jest pogoda.Dlatego się boję trochę.
A na serio da się wyciągnąć 30 mb/s z 3G?ja koło nadajnika robiłem
@kubik78: byłem bardzo dopóki im się nie spalił ten budynek, od tamtej pory co jakiś czas mi gubi pakiety, na przykład sprzed chwili (-i 0.1)
--- google.com ping statistics ---
220 packets transmitted, 180 received, 18% packet loss, time 22170ms
rtt min/avg/max/mdev = 54.491/133.674/260.573/62.711 ms, pipe 3

edit, jakby co, to parę minut po tym pingu robiłem speedtest i miałem ponad 30Mb/s w obie strony, a używam tylko jednego pasma, żeby