Wpis z mikrobloga

Co ten menel #!$%@?? Co to za fundacja? Dlaczego jest po angielsku skoro ta niby koleżanka mieszka w Polsce? Dlaczego w tej zbiórce nie ma ANI SŁOWA na temat tego na co się dokładnie zbiera i dla kogo się zbiera za wyjątkiem gównianego dopisku menela? Bo na pewno nie na tą koleżankę. Jak pamiętam ta "koleżanka" straciła nogę w wyniku pobicia, jest ktoś mi w stanie odpowiedzieć jak to jest możliwe? Musieli chyba ją dźgać nożem w tą nogę albo jakąś siekierą walić ale to już ciężko nazwać pobiciem tylko usiłowaniem zabójstwa. Dlaczego menel nie ma kibla?
Tyle pytań bez odpowiedzi, pijak wyzywa ludzi w komentarzach a sam tak na prawdę nie wie co reklamuje. A jeśli myślicie, że jarek coś wpłaci to sie grubo mylicie, wczoraj 100 zł poszło w #!$%@? i został bez środków do życia a nawet jakby miał hajs to przecież on już zareklamował zbiórkę to po co jeszcze coś wpłacać?
Już nawet nie wspominam, że zbiórka pieniędzy na 99% jest nielegalna.
@jaroslaw-andrzejewskioficial wzywam do odpowiedzenia na moje pytania, tylko bez bluzgów, chce żebyś nam to po prostu wyjaśnił.
#kononowicz #patostreamy
Pobierz A.....i - Co ten menel #!$%@?? Co to za fundacja? Dlaczego jest po angielsku skoro ta...
źródło: comment_zykKdIbbt6ltTFrBqhkCyw1gFDRzjZwH.jpg
  • 19
@Andrzej_Jaroslawski: taką zbiórkę na fb może założyć każdy. ty, ja i każdy mirek mający tam konto. ciekawe jest to, że żuberiano myśli że kazdy jest głupi i wcale się nie zorientuje, że przecież zbiórka dotyczy organizacji obsługującej numer pomocy dla dotkniętych myślami samobójczymi i z protezą nie ma nic wspólnego. ehh, żubry mu już mózg wyżarły do zera
@Andrzej_Jaroslawski: on NIE jest osobą której obecna faza alkoholizmu uszkodziła mózg i jest głupi. On zawsze był głupi, to debil do potęgi. Weteran pływania kutrem po odrze gdzie wyobrażał sobie że do niego strzelają i było to tak niebezpieczne, że mógł jako pierwszy zginąć xD Obecnie debil dał się wkręcić w fajkową zbiórkę, ale ciul z tym że ktoś założył fejk zbiórkę, jakim ulungiem trzeba być żeby tam kasę wpłacać,na zbiórkę
@William2290: Trochę obadałem o co w tym chodzi i doszedłem do takich wniosków: Gdy zbliża się dzień twoich urodzin to FB proponuje ci zorganizowanie zbiórki na jakiś tam cel proponowany przez nich z czego chyba 5 zł Facebook płaci za ciebie. Menel gdy to przeczytał pewnie sobie pomyślał, że w taki sposób zbierze te pieniądze dla dziewczyny ale nie wiedział, że można tylko wesprzeć jakąś konkretną fundację a nie zbierać dla
Życzę dla Was żebyście też nie mieli nóg jak kumpela Jarka. Jakbyście siedzieli na wózku to wtedy byście ćwierkali. Wtedy będziecie ćwierkać. Będziecie ćwierkać wtedy, zobaczymy jak będzie ćwierkać. Negujecie pozytywną akcje cwele. Ja Was nie obrażam.