Wpis z mikrobloga

Ja p------ę trzecia w nocy a ja ustawiam peceta, bo oczywiście ktoś s--------ł instalację i zamiast dziesiątki dostaliśmy pusty dysk a dell oferuje od siebie tylko siódemkę w recovery, do tego jeszcze jakiś k---a talerzowiec na korbę i c--j instalacja/weryfikacja/cokolwiek zajmuje 3000 lat.
Zaraz coś r---------ę i nauczę tą kostkę fruwać.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gyarados: I co po takim życiu jak wszystko trwa wieki. Poza tym ważniejsze dane i tak się trzyma na talerzach, a nie zasrane programy i inne wymagające sporo r/w rzeczy. System + aplikacje na SSD to powinien być standard ISO czy coś.
  • Odpowiedz
@gyarados: Tymczasem oryginalny os recovery tool wywala się po nagraniu obrazu siódemki na USB, która to żąda sterowników do DVD bo bez tego nie przepuszcza. No i c--j, idę spać bo mam dość tego kopiowania szajsu. Jeszcze bym zniósł gdyby byle otwarcie instalatora nie trwało wieków, ale tak to trzeba usiąść na spokojnie do tego.
Talerze są spoko do archiwizacji i trzymania jakichś backupów, ale na co dzień czy do
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gyarados Hah, był czysty, ale on ma klucz OEMowy i teraz instalacja 10 prosto od MS się nie aktywuje, tylko trzeba na 99% postawić siódemkę a potem ją obrócić w dziesiątkę, tyle że siódemka od Dello się wykłada. Jutro jeszcze sprawdzę wariant z siódemką ze zwykłej płyty od MS ale tu sprawdzenie czegokolwiek zajmuje 30-60 minut.
Nie wiem, już nie chce mi się o tym myśleć xD
  • Odpowiedz
@tellet mam w dalszym ciągu obraz 10 która aktywuje kluczem od 7 z poziomu instalacji. Klucz oemowy można również wyciągnąć. Fakt faktem że później ta 10 aktualizuje się około 3h lecz ułatwia mi w dalszym ciągu instalacje czystego systemu.
  • Odpowiedz