Wpis z mikrobloga

#stalowawola #jedzenie #nisko

Pamiętam że ktoś kiedyś próbował robić ranking stalowowolskich kebsów, ale ile można to jeść, dlatego kebsy pomijamy. Co można zjeść na obiad w tym mieście? Sam jadam, kilka razy w tygodniu i nie ukrywam że szukam nowych miejsc

Od siebie mogę dodać:

Numerato - danie dnia, zupa+2 danie jakies 13zl. Szału nie ma. Cena/jakosc nie jest zle.
Ravioli - jak wyżej, umiarkowana cena za umiarkowaną jakość
Thai Cooking - za kilkanaście pln można się najeść, mięso do wyboru. Do tego jakiś makaron i sos. Szału nie ma, ale calkiem ok.
Tesco - jedzenie na wage. Nie wiem z tego oni robia to jedzenie ale jest zwyczajnie puste. Mam wrazenie ze moglbym tam naładowac żarcia za 30zł a i tak za godzine bede głodny.
vivo jedzenie na wage - troche drozej niz w tesco, ale to jedzenie jakos bardziej treściwe, lubię tam jeść
mcdonalds - jak są kupony to można coś zjeść
kfc -jw.
loco wok bar, nisko - pyszne jedzenie i cenowo spoko. Mój faworyt. Choc troche wszystkie dania na jedno kopyto.
nisko, wylot na rzeszow, zajazd, nie pamietam nazwy - bardzo dobre jedzenie za normalna cene
fryturnia - najlepsze burgery w okolicy, ale dania drogie i bez szału
mamma mia - pare razy jadłem, ale poracje takie sobie, w spaghetti głównie było czuć makaron i soso pomidorowy.
mała italia - smacznie, ale cena w stosunku do porcji to jakies nieporozumienie
lasowianka - bywam tylko w niedziele, nie wiem jak na tygodniu, ale dobre jedzenie mają
prima na górze - jadłem chyba tylko 2 razy, cenowo spoko, ale w smaku tak sobie
warka - jak na piwiarnie maja mega jedzenie, troche za duzo #!$%@? majonezu do wszystkiego, ale jest pysznie
  • 22
@MercedesBenizPolska: ale fryturnie to Ty szanuj, koleś który to założył jest przezajebisty, przychodzę tam odkąd otworzył i najlepszym elementem jest śmieszkowanie z nim. Ceny stopniowo zwiększa ale tak już to jest, na początku sam wszystko robił i siedział na kuchni ale teraz już więcej osób tam jest.
W Nisku też ciekawe miejsce Paleta Smaków - pizza w miarę, nie wiem jak obiady ale może być nieźle. Do tego sympatyczny klimat i widać że właściciel dba o miejsce i wprowadza jakieś nowości na bieżąco ( nawet można pograć na pegazusie ( ͡º ͜ʖ͡º)). O Loko bar też mnóstwo pozytywów słyszałem ale nie miałem przyjemności spróbować. Natomiast jeśli chodzi o Nisko to jest bardzo dobra pizza
@MercedesBenizPolska stołówka na kulu bez szału ale gorąco polecam bar mleczny ravioli przed rondem kółko jubilatu od strony policji Popiełuszki 40, klimat jak za komuny ale za to pierogi bajeczne ( ͡º ͜ʖ͡º) z barów mlecznych to jeszcze pod piwniczka koło urzędu miasta. Z restauracji to marcato drogo ale nawet ok. I w starym maxie heven and hell nowa burgerownia