Wpis z mikrobloga

Witam. Czy ktoś posiada aktualnie pakiet forrest? A jeśli tak, mógłby się podzielić info czy działa to na chwilę obecną poprawnie? Jaki realny transfer (download) z netu osiągają polskie stacje sportowe? Nie chciałem płacić 1€ za triala, więc wziąłem na miesiąc, ale jest totalna tragedia u mnie (na T-Mobile), buforuje co chwilkę, a transfer to niecałe 1 Mbit/s :/ Kompletnie nie idzie nic obejrzeć. Na kkz to był luksus, a transfer to ponad 10 Mbit/s wyciągał. Więc nie wiem czy to wina providera czy to forrest takie do d... Help :)
#franqie #forrest
  • 3
@Vger: Ja ma mam pakiet forrest i działa bez problemu.ostatnia liga mistrzów -kilka razy przypikselowało na 1-2 sec.
.Mam ten pakiet kilka dni i jest ok.Epg działa tylko ładuje się z pół godziny przy pierwszym uruchomieniu danego dnia.
Link do listy otrzymałem pisząc do supportu franqie.Na początku mi nie działało -połączenie blokował antywirus eset internet security,nie dałem rady ustawić wyjątku więc wyłączyłem.Mój net 75MB/S .Nie rozumiem co kol.klinton ma do pakietu