Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie #logikarozowychpaskow . W pracy zasłyszałam debatę dotyczącą prezentów na walentynki, poniżej część "pomysłów":
- kupię mu czekoladę i niech się odpierdzieli
- codziennie ma obiad i posprzątane i jeszcze mam mu coś kupić?
- ja mojemu od lat nic nie kupuję

I tak całkiem szczerze - ja wiem, że nie chodzi o prezenty. Ale jaki jest krzyk i trzask pękającej dupy takiej księżniczki jak nic nie dostanie na walentynki, albo dostanie czekoladę i elo. Dlaczego te baby mają takie podwójne standardy? Z jakiej okazji tylko facet ma się starać w związku?
AAAAA zdenerwowałam się (òóˇ)

#walentynki #zwiazki
  • 68
  • Odpowiedz
@pies_harry: to tylko dzisiejsza młodzież albo na zle kobiety trafiłeś. To święto (co prawda nieco przereklamowane, bo o związek trzeba dbać codziennie a nie od święta) jest w takiej samej mierze również dla mężczyzn i nie zdarzyło mi się nigdy nie przygotować czegoś dla drugiej połówki - czy to mały sentymentalny drobiazg, czy jakieś wyjście czy też kolacja..
  • Odpowiedz
@blackcurr4nt:
Nie podchodziłem tak do tego. W sumie wyciągnąłem ze zmarnowanego życia wniosek taki, że widać złym facetem byłem, skoro kobiety się dla mnie nie starały. Ale może masz rację. Może ludzie różnie trafiają, może to zależy od farta, może sam byłbym też lepszy, gdybym miał motywację ku temu.

No ale piłka w grze. Bycie singlem też ma swoje plusy :)
  • Odpowiedz
@rybiksystemowy: czyli wg Ciebie jak facet jest w związku to żadna kobieta nie może być już dla niego atrakcyjna?
To że facet (czy też kobieta) mówi że ktoś mu się podoba to co innego niż nie dbanie o swojego partnera i traktowanie go jako gorszej części związku
  • Odpowiedz
  • 4
@rybiksystemowy oho księżniczka alert ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wytłumacz mi co ma do mojego wpisu fakt, że czasem podobają nam się inne osoby niż te, z którymi jesteśmy w związku. Bo trochę nie ogarniam logiki.
  • Odpowiedz
@rybiksystemowy Niektórzy zapewne tak, a jako, że tylko tacy do kobiet zagadują non stop to im się wydaje, że oni są większością. Spośród 40 męskich współpracowników 4 do takiej będzie podbijać a ta stwierdzi, że pozostałe 36 też takie jest bo tych 4 odpowiada za 60% jej kontaktu z mężczyznami. Niektóre kobiety kochają swoich partnerów, nie wiem jak duża część. Te z posta każdy się zgodzi, że nie.
  • Odpowiedz
nie wiem jak bardzo trzeba być naiwnym żeby obchodzić walentyki, skakać wokół partnera i pajacować


@rybiksystemowy: jeśli ci na kimś zależy to to robisz i najwyżej później możesz sobie wyrzucać naiwność. ale z drugiej strony czy obojętność i cynizm są lepsze? w sumie #!$%@? wie XD
  • Odpowiedz