Wpis z mikrobloga

Chciałem kupić taki zestawik i przetestować klocki lepina:

https://www.aliexpress.com/item/2016-New-LEPIN-21001-1354Pcs-Creator-Volkswagen-T1-Camper-Van-Model-Building-Kits-Minifigure-Bricks-Toys/32742673630.html

Ale bardzo dużo sprzedawców wysyła tylko przez dhl, więc vat murowany. Znalazłem kilka ofert aliexpress standard shipping, czy ta druga wysyłka również ma takie samo ryzyko vatu? Jak i tak mam płacić, z czym się liczę, to wolę mieć szybciej dhl'em.

#aliexpress, #lepin
  • 12
@pablodesign: na reddicie masz wątek o polecanych sprzedawcach z ali, trzeba uważać bo nie którzy mogą wysłać klocki Lele zamiast Lepin albo nie wysylaja przez pare tygodni.
Mozna kupic taniej poza ali np u Jeremiego, tyle ze na ali masz -7% z cashbacku (planetplus)
Jezeli kupisz z aliexpress standard shipping to daj znac czy nr przesyłki zaczyna sie od 0045.
@pablodesign: no to niedokładnie wiesz jeśli chodzi o klocki - wszyscy wysyłają kurierami, popatrz po reddicie - jeremy wysyła dhl'em, aliexpress śle dhl'em (dostałem i od jednego i od drugiego bez VAT), jeśli chodzi o yourwobb to ups / dpd w Polsce, tam gdzie nie ma kuriera to strata czasu i pieniędzy.