Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StorVoldighed: chyba z pół roku temu nazywało się to mysicly czy jakoś tak, mogłem przekręcić lekko i pobrałem żeby zobaczyć co to bo wszędzie wyskakiwały mi reklamy. 95% to te same filmiki nagrywane przez jakieś dziewczynki 12/14 w jakości gówna zdrapanego że ściany, dla widowni jak mniemam poniżej albo a podobnym wieku, wiec jeśli mówisz, że chcą zabrać ten target wiekowy z YT na inną platformę to jeszcze im za to
  • Odpowiedz
@SGTIHALIT: Dlatego ja się cieszę, że taka alternatywa powstała. Co prawda, nie przeszkadza mi stan polskiego YouTube'a, bo oglądam jedynie filmiki kanałów, które subskrybuję, więc wystarczy zrobić odpowiednią selekcję, by móc cieszyć się zawartością, która w pełni nam odpowiada. : >

Podobnie ze strasznie szkalowanym „Fortnite” - > nie przeszkadza mi, że istnieje. Tym bardziej, że zauważyłem poprawę community w niektórych grach.
  • Odpowiedz
@SGTIHALIT: Tak jest z większością aplikacji, w której przeważają młodsze osoby.

Chociażby Wattpad - w założeniach bardzo fajny serwis umożliwiający publikowanie opowiadań, tylko powoli niszczony przez osoby, które piszą baity (specjalnie źle napisane teksty) i po prostu kiepskie teksty, które są szczególnie popularne (nawet po kilka milionów wyświetleń!). W sensie brakuje tam jakiejś konkretnej selekcji, bo system rankingowy (a raczej jego algorytm) po prostu ssie i mimo że nie czytasz takich
  • Odpowiedz