Wpis z mikrobloga

odnoszac sie do wpisu @mel_gibon
kompletnie na powaznie to serio trzeba miec cos nie tak z glowka zeby nie moc sobie znalezc drugiej polowki w XXI wieku xD
wystarczy ze pojdziecie do jakiegos lepszego barbera i umyjecie zeby i znajdzie sie tona lasek gotowa na zwiazek xD naprawde to TAK proste
wiekszosc osob tutaj jest po prostu zbyt #!$%@? zeby wyjsc ze swojej strefy komfortu a obwinia caly swiat o swoje niepowodzenia. TO WASZA WINA ZE NIE MACIE DZIEWCZYN I ZARABIACIE 1,2k NA REKE

#przegryw #tfwnogf
  • 24
  • Odpowiedz
@dean_strzelba: Samo lenistwo, a także jego spotęgowanie nie biorą się z powietrza. Zawsze skądś się to wywodzi, także nie bagatelizowałbym. Inna sprawa, że zgodzę się, że nie ma co się w tańcu #!$%@?ć i po prostu trzeba zacząć coś robić. Tylko dobrze wiedzieć z czym się walczy, a zwykłe lenistwo to zazwyczaj nie jest.
  • Odpowiedz
@dean_strzelba: Jak dla mnie to trochę wina rodziców jednak. Czasem sobie myślę o mojej matce i zastanawiam się dlaczego nie dała się zbolcować jakiemuś Chadowi pałogrzmotowi zamiast mojemu ojcu normikowi. Wtedy miałbym szansę na lepsze geny a tak to geny dwójki low-normików wyhodowały przegrywa.

Ludzie jednak powinni się przed podjęciem decyzji o dziecku zastanowić nad tym czy mają dobre geny i czy świat rzeczywiście potrzebuje ich potomstwa. Ja np. od urodzenia
  • Odpowiedz
@arek4444: Brakuje ci Porzadnej ojcowskiej reki to widac. Moj ojciec nie byl jakims gigantycznym Jasiem zlosliwcem ale jego ciezka reka i dyscyplina doprowadzily do tego, ze zawsze chcialem mu zaimponowac. Sprowadzanie tego do genow to wlasnie jedna z kolejnych wymowek, Cwicze 7 razy w tygodniu po 3 godziny zeby utrzymac moja rzezbe na poczatku po to, zeby pokazac mojemu ojcu Ze jestem prawdziwym mezczyzna. A teraz zeby co kolejny zmienaic weekend
  • Odpowiedz
@mrocznyprecel: no tutaj jest walka z odizolowaniem od spoleczenstwa na wlasne zyczenie. leki przed ludzmi wynikaja wlasnie z tego ze pewnego piatku zrezygnowaliscie z wyjscia na dwor z jednynym kolega na rzecz grania przed komputerkiem

@arek4444 jezeli jestes swiadomy swoich problemow z samym soba to nie rozumiem dlaczego nie pojdziesz sobie do kina zeby zaczac przelamywac swoje bariery w kontaktach z ludzmi

@Der_Deutscher_Kaiser wystarczy ze nie bedziesz sie bac podejsc
  • Odpowiedz
@mel_gibon: Gdyby mój ojciec mnie bił to do pakietu podstawowego "przegryw" doszedł by jeszcze pakiet premium "samookaleczanie się". Nie oceniaj innych ludzi swoją miarą. To że ty nabrałeś dyscypliny od ciężkiej ręki ojca nie znaczy , że ja byłbym taki sam.
Mnie rodzice nie bili , co nie znaczy że tolerowali moje złe zachowanie. Gdy narobiłem im wstydu , coś zaniedbałem , opuściłem się w nauce to dostawałem #!$%@? i szlaban
  • Odpowiedz