Wpis z mikrobloga

@zgred: w bitwie 15vs15 masz znikomy wpływ na bitwe. Przy 30vs30 jeszcze mniejszy.
Na randomie na VIII tierach spotykasz graczy, którzy wyexpili ten tier albo kupili premki i coś tam nimi pograli.
We front line ludzie grający na codzień na tierach 1-3 dostają do wypożyczenia jakieś 8 i grają sobie tak samo jak na randomie na lolkach.
Nieważne czy to obrona czy atak - kampią.
Więc jak to bywa w większości
@zgred na frontline dzialaja dobrze czolgi, które na randomkach mają mały wpływ, mój T28 prot tylko czeka już na frontline, tak jak kilka innych 8 tierow;) dodatkowo zwiad daje dosyć sporo;)
@KimDzongJaroslaw: W zeszłym sezonie solo udawało mi się robić generała w co drugiej bitwie jak nie częściej więc można i samemu coś ugrać :)

@Marcowy_Kot: Ja tam sobie odkupiłem Caernarvona. Ma przegięty DPM i gwałci nim się wszystko przyjemnie, ale i tak najlepsze są mobilne czołgi. TD to nie dla mnie
@zgred no to prot to podobny do caernevona ;) wolny i dobry dpm, ale dla mnie za wolny, ale ostatnio go męczę aby pociągnąć linie do T30 oraz E3 na CW, bo na randomkach tak średnio mi się chce grać takimi powolniakami.
@Marcowy_Kot: No na frontlinie fajnie się grinduje, ostatnio właśnie robiłem od zera Caernarvona i T-44. Teraz nie mam nic do grindowania więc głównie i tak premkami będę grał żeby kredyty farmić.
@zgred no ja jakimś cudem mam 8 czołgów (o-ho, pantera 44, challenger, 110, t28 prot, t28, t44) do wyexpienia na 8 tierze i carnevona polece z free expa więc będzie jak znalazł ;)