Wpis z mikrobloga

Macie czasami tak, że łapiecie na coś fazę tudzież zajawkę i męczycie temat do porzygu? Oto przed państwem ecco i jego kolekcja detektywów XD miałem sporo na chacie, bo chyba w każdej rodzinie jest chociaż jedna osoba, która to czytała. A jak się skończyły to zamówiłem w cholerę numerów z allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°) bezpośrednim skutkiem tej fazy było nadużywanie określenia modus operandi XD nie wiem, co zrobić z tą makulaturą. Myślicie że nada się na wypełniacz do paczek z żelkami #gusto? XD #hobby #czytajzwykopem #pytanie
Pobierz ecco - Macie czasami tak, że łapiecie na coś fazę tudzież zajawkę i męczycie temat do...
źródło: comment_jVGGhmTJdF3OLsIiG1jI3N6Vmg6789o9.jpg
  • 29
@ecco ehh złapanie takiej fazy jest najgorsze, przez jakiś czas żyć nie można tylko o jednym się myśli ( ͡° ʖ̯ ͡°) a potem nie wiadomo co zrobić z takimi rzeczami związanymi z dawną, najczęściej krótką zajawką XD przynajmniej ma się dobre wspomnienia po jakimś czasie ʕʔ
@ecco: zeskanuj wrzuć na docer'a komuś się przyda xD Przerzuć się na coś pożytecznego typu "Elektronika dla wszystkich" albo "Programista", "Delta","Foton", ludzie będą Cię kochać xD