Wpis z mikrobloga

@FilmikizHumorkiem: z tego co wiem jak wpłacasz przez paypal to kasa trafia bezpośrednio na konto paypal odbiorcy, bez pośrednictwa tad sp.o.o. Nie wiem czy oni od takiej wpłaty nie doliczają jakieś opłaty - być może. Jeżeli tak to konon jest w plecy 3zł + opłata do tad expert.

Sprawdź konto na tip and donation - tobie też donejty wysyłałem przez paypal :P
@FilmikizHumorkiem: aaaa to o tę prowizję CI chodzi ;) Myślałem, że o prowizję jaką sobie ewentualnie tad expert bierze z tip and donation. Możesz sprawdzić gdzieś tam w szczegółach konta czy ciągną jakąś kasę za wpłatę paypal? Przecież jak ludzie cofali po 500 zł to wyjdzie jakieś 150 zł opłat, nie zwracanych im od tad expert ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@papciu: Z donejta np. 150 zł paypal potrącił 5,15 zł. Nie wiem ile to procentowo wychodzi bo kiepski jestem z matematyki, ale sam TAD chyba zysku nie ma żadnego z tego, bo nawet jak prosto z paypala zrobisz przelew na paypala to też potrąci ileś tam procent.
@FilmikizHumorkiem: no to tak z 70% donejtów jest olewanych ;) Oczekuję jakiejkolwiek interakcji od tych dwóch gałganów a oni tylko gapią się na zielony pasek postępu, zwłaszcza struś. To kara z bębeństwo. Obiecuję sobie już nigdy więcej nie dotować żadnego lokatora szkolnej.

Zwłaszcza jak sobie pomyślę, że ten gej borzy rafalala może mieć odpalaną jakąś działkę (?) nie będzie gej borzy jadł cipsów i batonów za moje pieniądze
@Zwanek: a co jeżeli to był tzw chargeback, gdzie paypal pobiera dodatkowłą opłatę 65 zł za obsługę takiego zlecenia? :D

przepis jest prosty,
- wpłacasz 3 zł kartą przez paypal
- zgłaszasz do wystawcy karty zlecenie chargeback
- paypal jako że jest stroną, pobiera opłatę 65 zł za obsługę obciążenia zwrotnego z konta tego który otrzymał 3 zł. Bez względu na to, czy pieniadze zostaną zwrócone, czy nie

a jak będzie