Wpis z mikrobloga

Powiem wam,że naszło mnie na pewną refleksje. Szczerze przyznam,że nigdy jakoś mocno nie interesowalem sie Alfonzo,znam tylko kilka faktów z nim związanych,które powinien znać każdy szanujący się koneser. Wczoraj odpaliłem live tego człowieka i zobaczyłem szczery smutek i przygnębienie. I w sumie po ludzku zrobiło mi sie go szkoda,rozumiem szkalowanie magicala,bo on ma dużo za uszami,ale Przemos nie zrobil nic zlego chyba,że o czymś nie wiem. Nie rozumiem jaki jest sens dalszego wyśmiewania tej postaci z uniwersum,skoro jest ona najzwyczajniej w świecie nudna i przewidywalna.Żyje sobie z tej renty,być moze moglby podjąć jakąś prace,ale to jego sprawa. W Polsce rentę dostać jest raczej trudno,więc prawdopodobnie ma jakies schorzenie. Niech sobie streamuje dla tych 20-30 widzów i żyje swoim życiem. Wczorajszy obraz jego twarzy był naprawde przygnębiający,a ciągłe umieszczanie treści z nich związanych jest już przerysowane i ma raczej na celu poglebienie stanu psychicznego tej postaci
#danielmagical #patostreamy #codziennyprzemos
  • 6
@Velixowski: ja wiem czy rente jest tak trudno zdobyć. On 20 lat na rencie siedzi może 20 lat temu było dużo łatwiej ją zdobyć zwłaszcza po znajomosciach. Jakie on ma schorzenie. Do Magicala byl wstanie przejechać 70 km rowerem, chlać i pajacować u niego. Przecież to zwyczajny darmozjad jest renta powinna być zabrana i niech się weźmie za robote w końcu. Strach pomyśleć ile takich leserów jak Osiecki w tej Polsce