Wpis z mikrobloga

@Sparrowekk: jeśli nie zależy Ci na czasie to sprawdź jak się ma na ceneo, ja w tamtym tygodniu wychaczyłem Detroit za 110 zł gdzie stacjonarnie chcą 260 wiec jest przebicie
  • Odpowiedz
@Sparrowekk: podejrzana sprawa, ten gościu na dole w opiniach dał 5 gwiazdek i napisał że w porządku gra - od razu widać że nie grał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BooB: @nicnieporadzisz: serio aż taka strata kasy? Mi zależy głównie na fucie, teraz wróciłem ponownie do 18 ale wiadomo ze to nie to samo co w 19 teraz :d

@kmlszlg: właśnie z ceneo zgapiłem. Jeszcze jest na allegro trochę taniej ale tylko jedna opinia u sprzedawcy xD
  • Odpowiedz
@Sparrowekk: według mnie, jeśli zależy ci na fut, to już za późno żeby się pakować w fife 19. Dlaczego za późno? Bo w grze już jest pełno różnych kart, ludzie już mają dość mocne składy. Mi osobiście najlepiej gra się w fut od początku, gdy śledzisz wszystko, pojawianie się nowych kart, wszystkich eventów w grze itp. - generalnie jesteś na bieżąco. Oczywiście to tylko moje odczucie ;) Ale 19 i
  • Odpowiedz
@Sparrowekk: no teraz bez Fifa Point to ciężko będzie zebrać ogarnięty skład. No chyba że będziesz miał farta i wyłapiesz ikony z paczek.
Nawet w piątej dywizji masz drużyny za kilka milionów.
Ciężko też tą grę traktować jako e-sportową. Jeśli chcesz grać dla rywalizacji, to czeka cię spore rozczarowanie po przegranych meczach, w których dominowałeś przez 90 minut. Ale jeśli potrafisz podejść do tego na luzie i traktować to tylko
  • Odpowiedz