Wpis z mikrobloga

@Nightscapes_pl super fotka! Mam pytanie odnośnie najnowszego zdjęcia drogi mlecznej z Twojego instagrama - gdzie dokładnie w Tatrach zrobiłeś to zdjęcie? Szukam dobrej miejscówki, żeby też spróbować ustrzelić. Wstępnie myślałem o Bieszczadach, ale Tatry bliżej :D
@Nightscapes_pl: Mam taką historię może śmieszną może nie o Inowrocławiu. Moja mama pracowała w gimnazjum w Krakowie, uczyła historii, lekcja o krzyżakach i opowiada coś tam że się działo w Inowrocławiu i generalnie słowo 'Inowrocław' padło kilkukrotnie na to jedno z dzieci podnosi rękę i pyta:
- Czemu pani mówi po wieśniacku.
Matka o czy w słup
- Ale o co chodzi?
- No bo pani ciągle dodaje 'Ino' jak wieśniaki
@Nightscapes_pl: ile kosztują u Ciebie warsztaty z astrofotografii? Masz na wyposażeniu sprzęt czy trzeba swój brać (to może być problem bo jasnych stałek nie mam a kupować na jedne warsztaty gdzie bym sobie popykał dla zabawy to tak średnio XD)
@mwmichal: Koszt warsztatów to 1200 zł. Sprzęt raczej swój chociaż podczas ostatnich warsztatów można było wypożyczyć obiektywy Sigma. Głównie seria art z mocowaniami canona i nikona. Mieliśmy też jeden obiektyw pod sony (chyba 20/1.4). Teraz w kwietniu też najprawdopodobniej będzie możliwość skorzystania z obiektywów Sigmy.

@behero: Lepszy chyba początek kwietnia.