Wpis z mikrobloga

Okej jestem po 4 razie z depilatorem świetlnym od Braun, o którym pisałam tutaj
Efekty są i to duże, niektóre się pojawiły już po drugim użyciu (albo sobie to uroiłam przez podniecenie tym cudem)
Zdjęć wstawiać nie chcę bo zniesmaczę was tylko nie ogolonymi nogami itp
Ale opiszę każde mniej więcej:

Twarz- miałam drobne i jasne wręcz niewidoczne włoski więc myślałam że nie zadziała wgl bo tak pisze w ulotce (działa na jasną skórę z ciemnymi włosami). Nic nie czułam, ale dokuczające jest światło i mimo iż zabieg był wykonywany pod nosem to promieniowało przez skórę aż do oczu.
Pachy- po drugim razie wolno odrastały tak jak normalnie musiałabym golić co drugi dzień tak teraz gole co czwarty, dodatkowo są rzadsze z brakami (gole placki w niektórych miejscach gdzie powinny być włosy). Czułam lekkie parzenie na sekundę, nie było to dokuczliwe ani nieprzyjemne.
Nogi- tutaj również najszybciej zauważyłam efekty ponieważ co prawda gołe nogi co tydzień, bo częściej nie ma potrzeby tak tym razem mogłam golić śmiało co 1.5 tygodnia, a włosków jest o wiele mniej. Podczas zabiegów nie czułam nic.
Miejsca bikini- tutaj podobnie, włoski stały się miękkie i rzadkie. Początkowo bałam się zabiegu że względu na jakieś ukłucia ale było przyjemnie
( ͡° ͜ʖ ͡°) zupełnie jakbym przykładała ciepły termofor na sekundę do tych miejsc.

Także tak, będę dalej tego używać. Jest to jak dar z nieba ʕʔ

Wykopałam kilka osób chcących znać rezultaty pominionych przepraszam nie czujcie się zranieni.
@jaceks653: @bandzioorek: @cat_skeleton: @Geeza: @Misieq84: @Kiwiwi: @LubieBycZabijana: @TwojKoszmar:

#uroda #depilacja #oswiadczenie #rozowepaski
  • 14
  • Odpowiedz
@MajaGraja: mega zazdroszcze.
Przy takiej częstotliwości to ja bym chyba sobie darowała zabiegi ;D
Choć ja pisze z poziomu osiby ciemnowlisej, która nogi cudnie gładkie ma tylko kilka godzin po goleniu :p
  • Odpowiedz
@MajaGraja: a to tak.
Im mniej, tym lepiej.

Ja się też nad laserem zastanawiam, ale ponoć po ciazy czasem się efekty cofaja.
Co prawda ja jak na razie zaobserwowalam, że włoski stały się dekikatniejsze, ale może poczekam na koniec produkcji dzieci :D
  • Odpowiedz