Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ależ mnie triggerują te wpisy #przegryw na temat #rozowepaski. Ze baby to są bez hobby, pasji, ze się lubią tylko pokazać...prawda jest po prostu taka,że te normalniejsze nie maja po prostu czasu ani chęci postować swoich"normalnych" zajęć typu majsterkowanie/sporty/książki/inne hobby. Bo jak ktoś jest normalnym człowiekiem to nie chwali się wszem i wobec - "o to ja patrzcie na mnie, jeżdżę na rowerze! " - mają to po prostu gdzieś i nie potrzebują się chwalić czym co jest ich "powszednim" życiem. Szkoda na to cennego czasu.
Tylko typowe #atencjuszki które są właśnie bez hobby/pasji/zainteresowań postują te bezsensowne foteczki nie wnoszące nic a nic do naszego i ich życia (no oprócz atencji i poklasku).
Więc wyrabianie sobie opinii na temat kobiet, generalizowanie na przykładzie tych które akurat obrały sobie portal ze śmiesznymi obrazkami jako ichnią fotkę.pl czy inny instagram jest według mnie totalnie bez sensu !
O sobie nie będę pisać bo też będzie "chwali się" atencjuszka" "przegryw" "normik" czy chu go wie co jeszcze gorszego...
#ankieta #zalesie #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

Czy wszystkie kobiety bez wyjątku to atencjuszki ?

  • TAK 47.0% (39)
  • NIE 53.0% (44)

Oddanych głosów: 83

  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: jak różowa pokaże coś ciekawego i widać na tym zdjęciu skrawek ciała to dla was to już jest głupią atencjuszką xD może jest mniej takich ciekawych zdjęć od różowych bo ich jest tu w ogóle dużo mniej. A niebiescy często postują niczego nie wnoszące pokazmorde