Wpis z mikrobloga

Chce jutro samochodem jechać do Poznania, ale nie bardzo mam chęć stać w korkach itd planuje odwiedzić Termy, Posnanie oraz wybrać się na mecz #lechpoznan później wrócić do samochodu i wyjechać. Pytanie gdzie najlepiej zostawić auto aby komunikacyjnie to ogarnąć najlepiej. W okolicy Dworca PKP/PKS ? Czy lepiej w okolicy Malty i na Iuzie się dostanę tam wieczorem spod stadionu? #poznan
  • 15
@renta85: chyba ogarnąłem ze właściwie muszę patrzeć wyłącznie na połączenie spod stadionu, powrót, bo w dzień bez problemu da się ogarnąć przejazd nawet z przesiadką na autobus etc i wychodzi ze Avenida, dworzec najlepiej wybrać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tabarok: wybrałeś sobie atrakcje w trzech skrajnych punktach miasta. Korki są spore w piatki, ale w godzinach szczytu, ja bym na Twoim miejscu zostawil samochod w Posnanii, skoro nie chcesz się nim poruszać po mieście, w okolicach pkp nie znajdziesz darmowego parkingu
Zalezy w sumie, od ktorej strony wjeżdżasz do Poznania
@UnitrA: około 11 będę w Poznaniu, no może 12. Wiem ze skrajne punkty, dlatego chce wybrać komunikację publiczna, tym bardziej ze spod stadionu po meczu cholernie ciężko autem wyjechać.
@tabarok: Hmmm, to może stań w okolicach Ogrodów (po meczu jedzie tam autobus 150/191 lub 182 kawałek dalej). Na termy podjedziesz tramwajem 17, potem spacerkiem wzdłuż Malty lub podjedziesz obojętnie czym w kierunku Junikowa. Z Term tramwaj 6 pod samą Posnanie. Z Posnanii tramwaj 1, 6 lub 13 pod sam stadion :)
Z Ogrodów masz dobry wyjazd ulicą Dąbrowkiego na Wolsztyn ;)