Wpis z mikrobloga

Nam, przegrywom, nigdy nie dane było poznać smaku szkolnej miłości innej niż wzdychanie do koleżanki z klasy, która uznawała nas za autystycznych kujonów bądź zwyczajnych niedorozwojów. Nie wiemy, czym są pierwsze pocałunki w nastoletnim wieku, przychodzenie do koleżanki "tylko żeby się razem pouczyć", ukradkowe trzymanie się za ręce na szkolnej przerwie. Nie wiemy co to jest trochę bardziej dojrzała miłość w szkole średniej, zabawa na studniówce z dziewczyną, którą odważyliśmy się zaprosić, pocałunki ze swoją sympatią na klasowych ogniskach. Nie wiemy też, czym są studenckie romanse, pijackie podrywy na imprezach, wyrywanie dziewczyn w klubach. Nie dowiemy się też, czym są romanse w pracy. Najszczęśliwsi z nas poznali jakieś 4/10 w internecie z wysokim czołem i #!$%@? charakterem i tkwią przy nich, bo wiedzą, że nic lepszego nie znajdą, wzdychając do loszek 7,8/10. Reszta nawet o tym nie może marzyć. Życie nie jest sprawiedliwe, życie jest #!$%@? nieuczciwe, że tylko od zestawu genów, na który nie mieliśmy wpływu, zależy nasze szczęście.

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 11
@nostalgiczny1990: a wiesz, że mogłeś to wszystko odiągnąć, gdybyś się nie wstydził i zagadał? dziewuchy są wszędzie. ja siedzę sobie w bibliotece właśnie, kilka dziewuch obok mnie siedzi, czyli kilka potencjalnych okazji. mnie osobiście one nie podchodzą ( jedna zkryta za filarem, za chwilę ocenię) ale może wam by się jakaś spodobała - i wcale nie mowie ze są brzydkie, dla mnie tak 6/10. właśnie przeszedł obok mnie taki typowy wykopek
@nostalgiczny1990: mam takiego kumpla co ma ok 195 wzrostu (dosyć wysoki) ale ryj ma jak ukrainiec i za bardzo tego nie chce zmienić - mówię mu - stary idź do stylisty on cie zrobi, a on sie dziwi, że laski na niego nie lecą skoro wygląda jak ukraiński grabarz
@nostalgiczny1990: przede wszystkim się "zrobić" - schudnąć, pójsc do stylisty, ubrać się stylowo - dziewczyny są powierzchowne. a potem to iść na żywioł po swojemu, możesz się jąkać pieprzyć cokolwiek. dziewczyny patrzą na emocje, a wielokrotnie są wygłodniałe i samotne ale tego po sobie nie dają znać
@nostalgiczny1990: no cokolwiek, zależy od sytuacji nie nastawiaj się na konkretną gadkę. idź w przekonaniu że zrobisz z siebie idiotę - wychodzi najlepiej, bo masz niskie oczekiwania. po prostu się z tym pogódź że idziesz się ośmieszyć, nic nie ma za darmo xD to mój sposób może ktoś ma lepszy