Wpis z mikrobloga

Największy #cuckold #przegryw ale i #wygryw jaki w zyciu poznałem to historia pewnej pary która jest ze sobą od liceum a teraz mają po 30+ lat.. bez opisywania szczegółowo ich życia codziennego - ona pracuje na miejscu, on często w delegacjach. W miejscu jej pracy pojawił się pewien 18 letni chłopaczek.. z wyglądu bez szału, ale dobrze się dogadywali.. na tyle dobrze, że z czasem ich rozmowy przerodziły się w spotkania oczywiście bez świadomości jej chłopaka. Młody wiedział w co gra.. wszyscy w koło już wiedzieli co się dzieje nawet chętnie opowiadała to koleżanką z pracy a one dalej i dalej :) w końcu zapraszała chłopaczka do siebie do domu na noc podczas nieobecności partnera w domu - wiadomo doszło do seksów, młody się rozprawiczył na 30 letniej kobiecie.. znów ochoczo opowiedziała koleżanką co i jak (podobno stwierdziła że słaby bolec ale czego wymaga od prawika).. wtedy jakaś dobra dusza dała cynka jej partnerowi że źle się dzieje w jego związku. Były rozmowy no i się przyznała do wszystkiego oprócz seksu ale tłumaczyła się że nie ma nikogo z kim mogla by spedzac wolny czas bo on ciagle w delegacjach i to jego wina xD facet dał sobie czas na przemyślenie po czym przyznał jej racje. Na "wspólne przeprosiny i zgodę" wybrali się na 2 tygodniowy trip w góry xXD czaisz to? #!$%@? każdy w koło wiedział że jego laska #!$%@?ła sie z 18 letnim szczurkiem nawet ja pomimo że wcześniej ani jej ani jego nie znałem a on uwierzył w jej wersję. Teraz razem sypiają w łóżku którym ktoś inny spuszczał się na/w jego kobietę haha ale to jeszcze nie koniec historii. Jej przygoda z młodym trwała jeszcze chwilę po tej akcji ale on stwierdził że ma dosyć i zakończył ich romans xD mało tego zrobił jej przypał przed zarządem i została przeniesiona na inną placówkę. Czyli tak:
Ona #przegryw bo kochanek ją podwójnie wyruchał i olał
On #przegryw #cuckold i #pantofel
Młody ewidentny #wygryw

Z tego co mi wiadomo parka jest razem do dziś w planach jest budowa lub kupno domu.. moim zdaniem chłop jest świadom tego co działo się w jego sypialni ale może nie chce jej stracić? #!$%@? wie co mu w tej głowie siedzi bo jakby moja kobita coś takiego #!$%@?ła to widze 1 rozwiązanie - walizy #!$%@? za drzwi..
Założę się, że to nie była jej pierwsza ani ostatnia przygoda ^^ tym bardziej jak teraz wie że jest bezkarna. Szkoda mi tego jej chłopa, chciałem mu wysłać jakieś info z anonimowego konta na fb ale stwierdziłem że to i tak mu już nie pomoże a i czasami mi może zaszkodzić. Aha zapomniałem wspomnieć że laska taka 8/10 całkiem atrakcyjna.

#milosc #zwiazki #seks #zdrada
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 253
@ZnienawidziszMnie:
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM
KoleżankOM

  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie: nic nowego, romanse, szczególnie w biurach, gdzie ludzie pracują i przesiadują ze sobą po 8 godzin dziennie, a z partnerami widzą się może z 3-4, potem spać i znowu do pracy, to norma :)
  • Odpowiedz