Wpis z mikrobloga

W Polsat Go co jakiś czas wyskakuje mi ''przekroczono limit urządzeń''. Nosz kurła, ma do tego gówna oddzielną przeglądarkę której nie aktualizuję, żeby nie wykrywał jako nowe urządzenie. Usunąłem dziś opcję aktualizacji wyszukiwarek. Przeleciałem kompa CCleaner'em i znów muszę dodać nowe urządzenie. A co najlepsze, nowe urządzenie można dodawać po jakimś określonym czasie. P------o ten Polsrat. Macie jakiś patent na to Mirki?
#polsat #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #telewizja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rafau187: dej spokoj... i to usuwanie urzadzenia przez iCok raz na tydzien (jak chcesz kolejne usunąć to musisz odczekac 7 dni xD)

mozna podlaczyc tylko 3 urzadzenia
  • Odpowiedz
@Logan00: Najgorsze jest to, że mam to z kumplem na spółkę. Na szczęście liga mistrzów za tydzień dopiero. Dlaczego tak to się dzieje? Zablokowane aktualizacje przeglądarki i takie cyrki? Dziś wywaliło to po czyszczeniu śmieci ccleanerem, ale bywało tak, że nic k---a nie ruszałem a i tak urządzenie się przedawniało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@brednyk: Nic z tych rzeczy. Mam stałe IP, VPN w ogóle nie używam. Dziś odhaczyłem opcję w #firefox ''aktualizuj wyszukiwarki'' może w tym tkwił problem. Dodam nowe urządzenie za tydzień na CL i zobaczę ile to wytrzyma teraz.
  • Odpowiedz