Wpis z mikrobloga

@bielas05: ten dżwięk zależy od prądu jaki płynie przez cewkę czyli możliwe że hałasują tylko jak jest idle (różne obciążenie inny dzwięk lub brak) jeżeli będzie nawalać tak jakby miała siąść za tydzień to próbuj z gwarancją
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maou: Mam pecha do elektroniki. W listopadzie kupiłem Huawei Mate 20 Pro - z zielonym ekranem. Trzy razy wymieniali aż w końcu zrezygnowałem na rzecz Samsunga. Teraz problem z GPU..

Płacę za pełnowartościowy produkt, bez brzęczenia.
@bielas05: jest pełnowartościowy jak zapłaciłeś za niego pełną cenę ale tak to już jest w nvidii z wersjami frajer edyszyn (founder) pakują tani szmelc na pcb i mają na to kupców więc nie przestaną ,dlatego z nvidi tylko niereferenty
@bielas05: a jak mieli się zachować? Przeraża fakt że Polacy dalej boją się traktowania jak zwierzęta jako konsumenci. Na zachodzie takie rzeczy są normalne, nienormalne by było gdyby się choćby zająknęli w tym temacie.
To jest głośne? Mój RTX 2060 przy odpalonym Wiedźminie bez VSync ryczy jakbym odpalił wiertarkę. Typowy coil whine ale okropnie głośny. Zwróciłem jedną kartę, w nowej to samo tylko jeszcze gorzej (słyszę cewki będąc w przedpokoju), nie spodziewałem się, że to możliwe. Znowu zwróciłem, w trzeciej tak samo jak w drugiej. Zwracam teraz 3ci raz ale już biorę kasę jak będę mógł i sram na tą całą nvidię.