Wpis z mikrobloga

@Magsie: Sama jestem na etapie testowania kremu pod makijaż, ale dobrze mi się sprawdza ultra lekki krem anti-age "kozie mleko" od Ziaji. Czasem dodaje do niego jeszcze serum z tej samej serii, gdy mam bardziej przesuszoną skórę i oba są w porządku. Są lekkie, nie zauważyłam, żeby zapychały. Jeden krem kosztuje około 12 zł, więc tanio. Używam też zamiennie kremu siarkowego od Barwy i też w moim odczuciu jest lekki. Cena
@LastCookie: Faktycznie, ten krem matujący, o którym pisały dziewczyny ma na drugim miejscu aluminium (,) Masakra. Te moje z koziego mleka na szczęście go nie mają a dopiero od niedawna zaczęłam się interesować składami kosmetyków ʕʔ Myślałam właśnie o produktach z sylveco, bo są w Naturze.
Btw, masz do polecenia jakiś ciekawy krem na noc, który by dobrze nawilżał a nie zapychał? :3
@Luuna: możesz kupić kwas hialuronowy i nakładać razem z jakimś kremem albo pod niego lub jakieś sera nawilżające pod krem bądź jakiś hydrolat i na to olej żeby domknąć nawilżenie. ja używam sera i kremu iossi naffi, można kupić je w małych pojemnościach jak nie chcesz w ciemno tyle wydać, a z takich drogeryjnych make me bio różany lub orientany z kurkumą możesz wypróbować. bielenda botanic spa ma jeszcze fajne składy
@Magsie: Ja nie polecam tego hiauronowego od the ordinary, bo dla mnie osobiście był zbyt lekki i niewystarczajaco nawilzajacy. Polecam za to ten anti-age kozie mleko od ziai co Luuna i moisture surge od clinique. I jeszcze świetny jest booster anti-age ziaja gdanskin